Léto a slunce venku - to jsou dostatečné důvody k uspořádání letní jídelny. Mnoho z nás by chtělo utéct z města, do půvabného letního domu a užít si volný čas strávený s rodinou. Čas společné oslavy bude příjemnější pro velkolepé uspořádání terasy nebo verandy. Představujeme nápady pro jídelny v letním domě.

Léto je čas, kdy mnozí z nás jen čekají na volný okamžik, aby se zbavili každodenních povinností, jeli mimo město a užívali si přírody obklopující půvabný rekreační dům . Nějaký sen o uklidňujících chvílích klidu a večer strávený s knihou na verandě, jiní rádi přivítají hosty a radostně slaví svá jídla společně. Tento jedinečný čas bude ještě příjemnější díky působivému uspořádání jídelny na verandě, která vám umožní užít si blízkost přírody, kouzlo přírody a blízkost blízkých. Jak zařídit takovou jídelnu?

Letní jídelna: skandinávský styl nebo rustikální atmosféra?

Při uspořádání jídelny na verandě nebo na kryté terase zkusíme zařídit jedinečné místo. Jak vytvořit jídelnu, ve které se budou milovníci pocitu zvláštnosti a tráví svůj volný čas s radostí? Při výběru jídelny na terase nezapomeňte, že by toto místo mělo být stylisticky přizpůsobeno designu interiéru letního domu. Jedním z nejčastěji používaných způsobů uspořádání letní jídelny na terase je uspořádání ve skandinávském stylu. Bělený nábytek, dřevěné doplňky a proutěná křesla budou vypadat skvěle v zeleném přírodním prostředí. Pokud jsme milovníky rustikálního stylu a rádi se obklopujeme lidovou keramikou - můžeme úspěšně uspořádat rustikální jídelnu pod širým nebem. Bez ohledu na styl, ve kterém se rozhodneme uspořádat letní jídelnu, bude krásná stolní dekorace váza s řezanými květinami a správně vybranými ubrusy nebo ubrousky. Klimatickým uspořádáním jídelny v letním domě budou lucerny, svíčky a světla, která vytvářejí náladu. Připomeňme si, že malé nádechy nám pomohou vytvořit královskou atmosféru rodinné hostiny na terase.

Syrová chalupa?

Syrová jídelna, žádná barva a žádné doplňky? Obohatený zdánlivě náhodným vybavením? Proč ne! Chladná a drsná letní jídelna však může mít hodně kouzla. Můžeme uspořádat náhodně shromážděné židle kolem jednoduchého obdélníkového stolu ze světlého dřeva. Skládané, vyrobené z černého plastu, dřevěné - natřené černé a v přirozené barvě. Pro představení skutečně exkluzivního prvku uspořádání si můžeme vybrat tkané křeslo. Díky konzistentnosti při výběru barev a textur bude interiér vypadat příjemně a bude aspirovat na prostor uspořádaný extrémně atmosférickým způsobem. Ekonomická řada přírodních odstínů země dokonale zapadne do všeho. V takovém interiéru se budeme cítit blízko přírody, a proto je to nabídka zejména pro milovníky ekologických a skandinávských omezení. Uspořádání jídelny v surovém stylu bude bílé nádobí a jednoduché sklo.

Rustikální styl jídelny v letním domě

Rustikální letní jídelna ? Toto je jeden z těch stylů, který se nejlépe prezentuje v uspořádání venkovského venkovského domu. Pak se rozhodneme pro světlé a jarní barvy v interiéru. Žluto-zelený tón způsobí, že interiér jídelny bude nasycen sluncem a bude více atmosférický. Starý nábytek a obrazy budou dokonale přítomny v rustikálním prostoru jídelny. Při uspořádání letní jídelny ve světlém a uvolněném tónu nezapomeňte, že k jejímu uspořádání můžeme použít téměř vše, co máme po ruce. Použijte předměty, které máte ve skříni, a dejte jim druhý život. I zdánlivý nesoulad v takovém prostoru může mít své kouzlo.

Kategorie: