Sprchový kohout Malachite

Vybavení koupelny musí být funkční a pěkné. Sprchový kohoutek je ústředním bodem sprchové kabiny a do značné míry ovlivňuje jeho funkčnost. Při výběru sprchových faucetů bychom se měli řídit především individuálními potřebami a estetickým smyslem, ale stojí za zvážení například otázky: velikost sprchové kabiny, pohodlná regulace teploty a úspora vody. Sprchové kohoutky se dodávají se sprchou nebo samostatně.

Sprchový kohout Malachite

Pokud koupíme sprchové baterie zvlášť, můžeme si vybrat multifunkční sluchátka nebo sprinklery. Koupelnové kování je důležitým prvkem vybavení koupelen. Při koupi sprchového kohoutku zvažte velikost sprchového koše tak, aby byl kohoutek k němu úměrný. V interiéru bude dominovat příliš velký model koupelnových faucetů a zabrání se volnému použití sprchování. Funkčnost sprchových armatur je také určena metodou řízení průtoku a teploty vody. Na trhu jsou k dispozici sprchové baterie s jednou pákou, pákou a termostaty. Estetické hodnoty koupelnového vybavení jsou také velmi důležité, nakonec je to nejdůležitější prvek sprchového koutu, na který zaměřujeme naše oči. Funkční modely s originálním designem najdete v nabídce skupiny Armatura.

Vybavení koupelny: Sprchová baterie Malachite

Sprchový mixér Malachit s ruční sprchou je letošní novinkou v sortimentu skupiny Armatura. Vyznačuje se moderním designem. Baterie má tvar válce, který je zakončen jednoduchou a účinnou rukojetí. Na opačné straně je sprchová rukojeť, která je připevněna přímo k armatuře. Sprchový kohoutek Malachit je návrh pro ty, kteří milují odvážné a nekonvenční uspořádání koupelen.

Kategorie: