Hala je ukázkou domu. Tak proč obvykle opustíme uspořádání sálu na konci? Chodba se nezajistí a promyšlené uspořádání chodby se v budoucnu vyplatí nejen estetikou, ale především funkčností. Doporučujeme, jak uspořádat pěkný a pohodlný sál!

Obvykle necháme uspořádání haly na konci. Špatně, protože mu věnujeme nejmenší pozornost. Je to škoda. Hala je ukázkou našeho domu. Ukazuje, kdo jsou vlastníci bytu a co lze očekávat v dalších pokojích. Hala není jen ramínka nebo skříň na oděvy, botník a možná komoda pro drobnosti. Uspořádání chodby je také barva stěn, osvětlení a podlahy, ale spousta ozdobných doplňků a košů . Doporučujeme, jak zařídit pohodlnou halu, jaký nábytek a ozdobné doplňky si vybrat.

Viz také: zrcadlo - musí mít design chodby

Uspořádání haly: funkce, funkce, funkce!

Pamatujte, že hala by měla být funkční, měla by být vybavena tak, aby všechno mělo své místo, aby na ni leželo co nejméně předmětů. Když mají všechny věci své místo, je snazší najít v ranním spěchu to, co potřebujeme. Proto stojí za to se postarat nejen o šatník pro bundy a kabáty, ale také o police, zásuvky nebo koše na klobouky, šátky a rukavice, uspořádat místo pro boty a kabelky. Důležitou věcí při organizaci haly je pohodlné místo na polici, kde můžete odložit klíče, klíče od auta nebo sluneční brýle. Nezapomeňte na místo k sezení - usnadní to oblékání zimní obuvi a pomůže malým dětem. Pro sedadlo nepotřebujeme další prostor - může to být na skříňce na boty nebo být vybráním ve skříni.

Uspořádání haly: … a nyní estetika, tj. Hala musí být hezká!

Když určíme funkce na chodbě, přejdeme k estetice. Je dobré, pokud bude uspořádání haly v souladu se zbytkem bytu. Uspořádání sálu může být ve stylu moderní klasiky, rodiny a útulné, v duchu retro, ve stylu eko, nebo průmyslové. Přátelská atmosféra určitě pomůže vytvořit stylizovaný nábytek, ozdobné cetky a barevné koše a boxy pro uložení cetek. Ekologický styl nám umožní vyhnout se vestavěným skříňkám. Můžeme nechat police otevřené, na které položíme pletené koše. Takže uspořádání haly, která poskytuje trochu nevyvinutý prostor, bude jistě světlejší a příjemné pro oko. A co si myslíte o domácí knihovně v hale? Pokud je to samozřejmě prostor?

Kategorie: