Biokrb ve tvaru mísy bude fungovat jako dekorace stolu na malém balkonu a velké terase.

Hledáte jedinečný dárek - např. Pro novomanžele? Myslíš na něco praktického, ale originálního? Něco, co by vzbudilo pouze pozitivní emoce spojené s rodinným teplem nebo bezstarostnými okamžiky relaxace? A co by vyloučilo riziko zdvojnásobení dárků? Máme řešení - bio krb! Navrhujeme, jak vybrat ten pravý.

Bio krb bude perfektním dárkem pro novomanžele - na svatbu nebo na oslavu domácnosti. Proč? Existuje alespoň několik důvodů. To vám umožní zažít luxus vize ohně ve vašem vlastním bytě, bez nepříjemných rekonstrukcí nebo rekonstrukcí, bez výrazných finančních nákladů a bez námahy. Je to způsob, jak splnit sny, které se mnoha lidem zdají nedosažitelné. Špatně!

Za druhé, volně stojící krby z bioetanolu nevyžadují instalaci - jsou to zařízení připravená k použití. Díky tomu se hned po darování budou prezentovat velmi efektivně. Ve světle plamenů získá svatební hostina nebo párty v domácnosti, zvláštní výraz. Chcete-li si to užít, jednoduše nalijte do nádrže bioethanol nebo palivo na bázi ethanolu a zapálte oheň. Protože bioetanol hoří na vodní páru a oxid uhličitý, lze bio krb používat bezpečně u dospělých a dětí v jakékoli normálně větrané místnosti. Nepotřebujete kouřovod bez komína ani další větrání.

Zde přichází další výhoda. V případě stěhování domu (a první byt, často vypůjčený příbuznými nebo pronajatý, se zřídkakdy ukáže jako cíl mladých manželů), může být biokrb s dárkem snadno přenesen na novou adresu.

Závěsný bio krb PAPA - avantgardní dekorace na zeď.

Bio krb je dobrým nápadem pro dárek také proto, že zařízení tohoto typu představují obrovskou škálu modelů - vhodné pro byty jakéhokoli stylu a velikosti. Díky každému interiéru - tradičnímu, skandinávskému, průmyslovému nebo minimalistickému. Bude perfektním doplňkem elegantního a moderního obývacího pokoje, pracovny, ložnice nebo jídelny. Bude také skvěle vypadat na křižovatce dvou místností, např. Kuchyně a jídelny nebo obývacího pokoje a chodby.

Nejmenší biokrby ve formě např. Misky mohou stát na stole, konzole, komoda. Stojí za to koupit jako dárek i pro lidi, jejichž byt nevíme. Pro tak malou věc bude místo i ve studiu, kde by bylo obtížné si užít vidění ohně jiným způsobem. A pokud dobře známe mladé lidi i jejich byt, můžeme být v pokušení koupit větší model - volně stojící nebo visící. Oba typy mají své výhody, zejména však visí biokrb bude v moderním bytě mimořádně účinný.

Uspořádáno ve skleněném biokrbovém hnízdě.

Kategorie: