Díky minimalistickému designu se chladnička elegantně hodí do interiéru, moderního i stylizovaného. Tónované sklo s UV filtrem pomáhá chránit víno před nepříznivými účinky slunce, zatímco jemné LED osvětlení umožňuje, aby se kolekce objevila v interiéru.

Chladič vína WFG 45 od Vestfrostu se o nápoje profesionálně stará. Poskytuje jim správnou teplotu a vlhkost, chrání před UV paprsky, izoluje před nežádoucími vibracemi. Do bytů přenáší řešení, která známe z exkluzivních restaurací a módních enotů.

Z vinařství dostupných na polském trhu jsme se rozhodli rozlišovat tu, která se flexibilně přizpůsobuje potřebám uživatelů. Chladič na víno Vestfrost WFG 45 vám umožňuje současně ukládat likéry, které vyžadují různé teploty. Jde o to, že se zařízení uvnitř rozdělí na dvě zóny. V každé z nich můžete nastavit libovolnou teplotu od 5 do 18 ° C.

Z dalších výhod prezentovaného modelu stojí za zmínku, že i když byl navržen jako samostatně stojící, může být umístěn v budově. Pokud změníte nastavení, můžeme dveře snadno pohnout sami. Zařízení se také vyznačuje nízkou spotřebou energie, tichým provozem, účinným tlumením vibrací a vysokou účinností filtru s aktivním uhlím, což je rozhodující pro zachování chuti a vůně vína. Důvodem je 25 let zkušeností dánského výrobce.

Podrobnosti na vestfrosthome.eu

V Polsku si víno stále získává na popularitě. Roste nejen počet prodaných lahví, ale také naše povědomí. Nasloucháme odborníkům, používáme enotourismus, nakupujeme přesněji. Ne vždy však máme prostor pro skladování vína. Řešení se stává lednicí, která má všechny výhody suterénu a nevyžaduje složité operace.

Kategorie: