Červené cihly na zdi dávají jedinečný výraz modernímu uspořádání obývacího pokoje.

Uspořádání zdi v obývacím pokoji je ideálním zázemím pro vnitřní vybavení. Cihla na zdi, vzorované tapety, surový beton nebo klasický obraz - existuje nekonečně mnoho nápadů na dokončení zdi v obývacím pokoji. Různé styly, různé struktury a materiály. Představujeme 10 nejmodernějších řešení pro uspořádání zdi v obývacím pokoji!

Uspořádání stěn v obývacím pokoji a interiérový styl

Uspořádání zdi v obývacím pokoji stojí za vyrovnání se stylem interiéru. Někdy však musíte ustoupit od stereotypních řešení a nechat svou fantazii běžet divoce. Pokud jde o malování zdi, máme prakticky neomezené barevné možnosti. Jedinou brzdou je naše odvaha k uspořádání. Zdánlivě šílený krok v uspořádání zdi v obývacím pokoji je určitě černá zeď v obývacím pokoji. Toto řešení však uspořádání dodá hloubku a zároveň nemusí nutně nutit, aby byl interiér chladný a tmavý. Konečný výraz závisí na prostředí, ve kterém budeme integrovat černou zeď.

Viz také: Salon - inspirace

.. TV, kterou potřebujete. Shromáždili jsme pro vás ty nejlepší modely >>

V poslední době se tapety s květinovými nebo zvířecími motivy staly v interiérovém designu módní. Zde však stojí za zvážení, zda se bláznivé barvy a charakteristické vzory nebudou nudit příliš rychle a budou vyhovovat při každé příležitosti. Pokud nejsme přesvědčeni o takových odvážných řešeních, zaměřme se na původní, ale jemný tapetový vzor v uspořádání stěny v obývacím pokoji . Další nápad na dokončení zdi v obývacím pokoji je cihla, ale toto řešení nemusí být nikomu předloženo.

Zkontrolujte také: cihla na zdi je povolena v jakémkoli interiéru

V závislosti na efektu, kterého chceme dosáhnout, se můžeme rozhodnout pro surovou cihlu v přírodním stínu, nebo si vybrat cihlu v bělené verzi. Původní uspořádání lze doplnit i černou cihlovou zdí . Abychom představili trochu průmyslového charakteru a módní strohosti, zaměřme se na surový beton. Tento je ideální pro uspořádání stěn v obývacím pokoji minimalistických a podkrovních prostor. Nejde však jen o možnost dokončování stěn! V poslední době jsou křemenné slinky hitem v uspořádání stěn v obývacím pokoji, které se vyznačují nejen svými jedinečnými vlastnostmi, ale především originálními barvami. Chceme-li dát obývacímu pokoji trochu útulnosti a skutečně domácí atmosféru, můžeme si vybrat čalouněnou zeď.

Fototapeta pro obývací pokoj

Autor: agatonstudio.pl

Rozhodující barva na zdi dodá minimalistickému uspořádání obývacího pokoje charakter a hloubku. Bílé stěny budou zase reliéfem pro eklektickou mish-mash, která uklidní uspořádání a umožní vám najít estetickou úlevu. Existují nekonečné nápady na dokončení stěn v obývacím pokoji. Představujeme 10 nejmódnějších a nejoblíbenějších nápadů na nástěnnou výzdobu!

Uspořádání stěn v obývacím pokoji: všechny prostory jsou povoleny

Není to tak dávno tapeta byla triumfem v nástěnné výzdobě. Později přišla móda pro hladké stěny a klasické malování. Široká škála barev a různých typů barev umožňovala zdobení stěn tak, aby dokonale ladily se stylem interiéru. Brzy nato přišla móda pro průmyslová řešení, mezi nimiž definitivně vládla surová cihlová zeď, ať už přírodní nebo mírně romantická - bělená. Surový beton, chladný kámen nebo zajímavý slinutý křemen - to vše vládne na stěnách obývacích pokojů, nejen doplňuje uspořádání, ale velmi často jeho hlavní determinant a dominantní v interiéru.

Podívejte se na tapety, které doporučujeme:

Uspořádání stěn v obývacím pokoji: dekorace interiéru doplňují interiér?

Různorodá škála materiálů pro dokončování stěn nám umožňuje zvolit řešení, které optimálně vyhovuje našim očekáváním a funguje v praxi. Měli bychom si uvědomit, že vzhledem ke konkrétní úpravě zdi v obývacím pokoji můžeme mírně upravit její uspořádání, takže zeď bude pouze zázemím pro vybavení interiéru, nebo naopak - bude to nejlepší a nejjasnější determinant stylu a prvek dodávající interiéru jedinečný charakter.

.. TV, kterou potřebujete. Shromáždili jsme pro vás ty nejlepší modely >>

Zkontrolujte také: Tapety se zvířecími motivy a květinovými vzory >>

Pokud chceme dát hloubku jednoduchému a minimalistickému uspořádání obývacího pokoje, můžeme se rozhodnout pro výrazný přízvuk na zdi, který oživí dekor, a stane se perfektním základem pro prezentaci toho, co je nejlepší v uspořádání. Pokud je však váš obývací pokoj ikonou eklektické mish-mash, ve které jsou propojeny různé styly, struktury a barvy, pomocí jemných dekorací na stěně můžeme dát trochu ticha a „vyhladit“ konečné vyjádření uspořádání.

Na VIDEO zeď jsme položili sádrové dlaždice napodobující cihlu

Cihla na zdi: zajímavý projekt bytu v Krakově

Cihla v obývacím pokoji: dekorace v průmyslovém stylu

Cihla v obývacím pokoji: 10 nápadů na cihlu na zdi

Kategorie: