Majitelka domu, módní návrhářka Lidia Kalita a hostitelka programu Domy hvězd v Domo + Omenaa Mensah.

Lidia Kalita, známá módní návrhářka, nás hostí v jedinečných interiérech svého domova. Dům Lidia Kality, velký, moderní, navržený několika skvělými architekty Ewa a Stefanem Kuryłowiczem, se nachází na svahu s výhledem na řeku. Jeho tvar a design interiéru ukazují, že dobrý design v moderním stylu může být také nadčasový. Interiéry domu módní návrhářky Lidia Kality bylo vidět v seriálu Domy hvězd v Domo +.

Lidia Kalita je šťastná majitelka domu na nádherném nábřeží u řeky, která měla být původně mnohem menší a hrát pouze roli víkendového domu. Okolí však postavilo majitele tak, aby se na nábřeží objevil pohodlný celoroční dům. Interiér domu módní návrhářky Lidia Kality je pečlivě promyšlený. Zóny prostupující v otevřeném prostoru vám umožňují pracovat a relaxovat. Dvoupodlažní dům o délce přibližně 450 metrů je vybaven točitým schodištěm, takže vše je blízko. Lidia Kalita a její manžel svěřili návrh domu a design interiéru jednomu z nejlepších polských architektů: Ewě a Stefanovi Kuryłowicimu ze studia APA Kuryłowicz. Dům Lidie Kality je dokonalým příkladem toho, jak dobrý je projekt po mnoho let, nestárne a vybrané přírodní povrchové materiály získávají pouze patinu.

Lidia Kalita a uspořádání jejího domu: otevřené přízemí

V přízemí domu Lidia Kality je otevřený prostor propojující kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Přízemí je světelné - světlo vstupuje do interiéru obrovskými, moderními okny, které jej obklopují na každé straně. Veškerý nábytek a téměř všechny dekorativní doplňky jsou v černé barvě. Stejně často se opakující barvy v domě Lidia Kality jsou šedé a antracitové. Obrázky visící na stěnách přitahují pozornost, která se vyznačuje teplými barvami mezi šedou a černou. Roli zdobení domu hraje také zeleň viditelná mimo okna, která se mění s ročními obdobími. Hlavním dokončovacím materiálem pro zahradu domu Lidia Kality je kámen: žula, břidlice, pískovec a beton. Nábytek je z černé kůže a lakovaný MDF.

Přečtěte si také: Luxusní hvězdná chirurgická souprava. Podívejte se, jak Dr. Gojdź žije!

Lidia Kalita: Jak uspořádala podlahu svého domu?

Podlaha módní návrhářky Lidia Kality vám umožňuje propojit soukromý život a práci. K dispozici je ložnice s koupelnou a saunou a studio. Designér ráda okamžitě převádí nápady na papír, tedy i stůl v ložnici. Ve stejné místnosti je také sportovní vybavení. Kancelář společnosti Lidia Kality se nachází v otevřeném prostoru vedle jednoho ze schodišť. Ve výšce obou podlaží je obrovská knihovna a čtyři metry široká knihovna se sbírkou nejlepších módních časopisů a publikací, včetně archivovaných kopií Vogue a Marie Claire.

Přečtěte si také: Interiérový design bytu v moderním stylu, tj. Městském metropolitním stylu!

Takový otevřený prostor a monochromatický minimalismus jistě vedou ke kreativitě. Představivost není omezena žádnými stěnami a zbytečnými oddíly a monochromatické barvy nesoutěží s barvami na náčrtcích a projektech. Právě v takovém prostředí se kreativní lidé cítí nejlépe a denně se zabývají mnoha barvami, tvary a texturami.

Více informací o Star Houses naleznete na Domoplus.pl

Design interiéru: různé styly u nás doma (FOTOGALERIE)

Jaká jiná uspořádání vypadají dobře v konkrétních místnostech? Jaké doplňky odpovídají stylům? Zjistěte si z níže uvedené fotogalerie!

Polský dům v moderním stylu

Luxusní kuchyně: černý a wenge nábytek

Minimalistická kuchyně v moderním domě (SEE VIDEO)

Minimalismus se stal velmi populární v designu interiéru. Podívejte se, jak se tento styl nachází v srdci každého domova, což je kuchyně, ve videu níže.

Kategorie: