Vybavení: Nástěnná koupelnová baterie Algeo Square; Podomítková mísa Algeo Square, výtok 18 cm; Grace koupelnové doplňky

Může to být manifest na počest designu. Může se zlomit pomocí diagramů. Uspořádání šílenství musí být vždy propojeno se zdravým rozumem. Pak se vytvoří jedinečný prostor - originální a pohodlný, přizpůsobený postavám a potřebám mimořádných hostitelů.

K dispozici je prostorný interiér a designér vytvořil reprezentativní koupaliště v moderním stylu. Ze všech proudů se nejvíce inspirující a neomezená představivost ukázala jako průmyslová, datující se do doby umělecké bohémství v New Yorku, která přizpůsobovala staré průmyslové haly a sklady svým dílnám. Poté byly v postindustriálních prostorách vytvořeny módní a luxusní lofty.

Materiály a barvy

Jak uspořádání dosáhlo původního průmyslového účinku? Klíčem je správný výběr materiálů a barev, stejně jako sytost a teplo. Stěny byly pokryty bílou cihlou s nerovnými hranami, se širokými spárami v betonovém stínu - mohly to být dlaždice napodobující cihly nebo speciální tapety do koupelny. Na podlahu byly umístěny velké dlaždice napodobující staré dřevo, které odpovídaly stejnému „dřevěnému“ pouzdru eliptické vany. Posuvné dveře vyrobené z desek s odkrytými kovovými kováními a vodítkem v černé barvě se stávají původním indikátorem stylu.

Algeo Square podomítková baterie, výtok 18 cm

Dvě umyvadla a okolí

Umyvadlo je navrženo v širokém vybrání. Dva umyvadla s pracovní deskou stojí na minimalistických, grafitových kovových stolech, navozující spojení s dílnou. Pro ně byly vybrány podomítkové mísiče Ferro Algeo Square. Jedná se o estetický, ekonomický tvar, chromové modely namontované na stěně - na vnější straně je vidět pouze jednoduchý panel ve tvaru desky s 18 cm hubicí a ovládací rukojetí. Na konci hubice je provzdušňovač, který provzdušňuje proud vody, díky čemuž ho využíváme méně. Kování je doplněno koupelnovými doplňky z mléčného skla, s chromovými prvky (Grace) - dávkovače mýdla a skleničky na zubní kartáčky. Elegantní jednoramenná ramínka (60 cm) připevněná k nástěnnému lesku s chromem. Nad dřezem jsou dvě zrcadlové tabule ve tvaru zaobleného obdélníku, bez rámu. Černé lampy „dílny“ s nimi dobře fungují.

Nástěnná koupelnová baterie Algeo Square

Pohodlná koupací zóna

Minimalistický koupelnový mixér Algeo Square instalovaný v koupací zóně je také skrytý model, tj. S mechanismem skrytým za malým obdélníkovým panelem. Na něm je umístěna pohodlná bodová sprcha, 19 cm hubice s provzdušňovačem, keramický spínač vany / sprchy, rukojeť, pomocí které nastavujeme teplotu vody a velikost jejího proudu. Jedná se o estetické, prostorově úsporné a pohodlné řešení, jako by bylo vytvořeno pro projekty v průmyslovém stylu.

Role prostoru a doplnění

Loft, jak víte, miluje prostor a světlo, především přirozené. Velká okna nad vanou téměř rozostřují hranici mezi interiérem a zahradou. Zároveň zintenzivňují dojem prostornosti a zároveň nechají zeleň, která krásně koresponduje s dřevěnými povrchy, přinést do uspořádání trochu útulnosti.

Romantická, tajemná aura, která přispívá k relaxaci, je postavena z bílých svíček, květináčů na parapetu, kosmetiky v značkových lahvích. Sofistikované doplňky, jako je měděná židle nebo dva černobílé plakáty v grafitu, jednoduché rámečky naproti vaně, dodávají interiéru osobitý rys a ukazují zajímavou chuť hostitelů.

Kategorie: