Zkontrolujte, jak zvolit bezpečné a nejlépe fungující žehličky

Které žehličky bych si měl (a) zvolit, aby byly rovnání vlasů bezpečné? Ve skutečnosti to vše závisí na typu dlaždice v žehličce. Keramika, teflon, titan nebo možná diamant? Podívejte se, jaké typy rovnaček se používají a jak vybrat ten nejlepší.

Rovnání vlasů je základní zařízení pro styling vlasů pro mnoho žen. Lze jej použít bez ohledu na typ vlasů - žehlička je vhodná pro úpravu kadeřavých, zvlněných, hustých a tenkých vlasů. Chcete-li si však užít dokonale hladký povrch, aniž by došlo k poškození jeho stavu, zvolte vyrovnávač, který během stylingu poškodí strukturu vlasů co nejméně. Na trhu existuje mnoho typů žehliček na vlasy. Typ dlaždic v žehličce ovlivňuje především pohodlí a bezpečnost vlasů.

Bezpečné žehličky, nebo co?

Úkolem žehličky je narovnání vlasů - je to zřejmé, ale také kvalitní zařízení nejen zajistí vláčnost vlasů během několika minut, ale také je ochrání před vysokou teplotou. Tento úkol patří k dlaždicím zakrývajícím topné prvky v zařízení, proto je výběr správného typu tak důležitý. Jaký druh dlaždice v žehličce byste si měli vybrat, pokud si chcete užít rovné a zdravé vlasy?

Rovnání vlasů - typy

Rovnání vlasů je seskupeno podle typu desek zařízení. Kvalita produktu je často označována jeho cenou - výrobky vyšší kvality mají vyšší kvalitu, zatímco narovnávače se skleněnými deskami, tj. Stará generace, lze zakoupit za méně než 30 PLN.

Rovnačky se skleněnými a kovovými deskami - patří k nejstarším zařízením. Poškozují strukturu vlasů. Kovový povlak se pomalu zahřívá, což poškozuje vlasy. Časté používání tohoto typu žehličky má za následek křehké a křehké vlasy. Náklady na takový model se pohybují od 15 do 30 PLN.

Rovnačky s keramickou deskou - jedná se o nejoblíbenější typ rovnaček, které jsou mnohem bezpečnější než předchozí typ zařízení. Zahřívají se mnohem rychleji a zabraňují poškození vlasů. Keramické žehličky zajišťují hladké a příjemné vlasy na dotek. Keramický vyrovnávač bude dobrou volbou, pokud hledáte pevné zařízení, jehož desky se rovnoměrně zahřívají (snižuje se riziko poškození vlasů). Na trhu najdete žehličky s keramickými dlaždicemi, které využívají keratinovou technologii, a tím dodatečně vyživují vlasy během rovnání. Cena takového žehličky je asi 150-200 PLN.

Rovnačky titanu - podobné keramice. Jejich povlak se zahřívá rychle a rovnoměrně, aniž by poškodil strukturu vlasů. Pomocí titanového žehličky můžete stylizovat vlasy rychle a efektivně. Obzvláště vhodný pro silné a kudrnaté vlasy. Cena tohoto modelu se pohybuje od 100 do 300 PLN.

Žehličky s turmalínovou deskou - jsou nejnovějším typem žehličky a nejméně poškozují strukturu vlasů. Produkují negativní ionty pod vlivem tepla. Turmalínový vyrovnávač vlasů zahřívá vlasy mnohem rychleji a negeneruje tak vysokou teplotu jako ostatní typy. Turmalínový povlak pomáhá při uzavírání vlasových kutikul, díky nimž jsou po narovnání hladké a měkké na dotek. Důležité je, že takové žehličky na vlasy neelektrizují nebo kadeřují. Jeho cena je od 200 do 400 PLN.

Co jiného hledat při výběru žehličky?

Věnujte pozornost možnosti regulace teploty v zařízení. Nejlevnější zařízení nemají tlačítko pro výběr úrovně tepla. Nezapomeňte, že takové žehličky nejsou vhodné pro tenké a jemné vlasy. Rovnačky s kovovými nebo hliníkovými deskami se proto nedoporučují. Stojí za to zaplatit trochu víc a vybrat si bezpečnější zařízení pro vlasy. Doporučujeme vybavení ze skupiny inovativnějších, např. Žehličku s funkcí ionizace a keratinu.

Nezapomeňte, že při používání žehličky musíte vzít v úvahu teplotní rozsah. Žehličky se zahřívají od 100 do 230 stupňů C. Příliš vysoká teplota může vaše vlasy spálit, zejména pokud je povaha tenká. Husté a obtížně upravitelné vlasy však lze vyrovnat výběrem nejvyššího teplotního rozsahu.

Řešení pro malou koupelnu - jak zvětšit prostor

Vybíráme si koupelnové věšáky

Umyvadlové desky

Kategorie: