Kuchyně s obývacím pokojem vyžaduje důmyslné uspořádání a dobré uspořádání. Při rozhodování o tom, jaké patro bude v obývacím pokoji s kuchyňským koutem, zvažte jeho funkčnost a design interiéru.

Když se rozhodneme kombinovat kuchyň s obývacím pokojem, měli bychom tuto otázku pečlivě promyslet a naplánovat. Volba podlahy musí zohledňovat funkčnost pokojů a styl jejich uspořádání.

Jaké patro obývacího pokoje s kuchyňským koutem?

Při rozhodování o tom, jaké patro v obývacím pokoji by mělo brát v úvahu několik faktorů. Nejprve se podívejme na oblast, kterou zabírá kuchyně s obývacím pokojem. Pokud je plocha poměrně velká a viditelná, můžeme zvolit tmavší barvu podlahy. Pro malé interiéry použijeme na podlahu světlou barvu, která opticky rozzáří a zvětšuje místnost.

Jaké patro bude funkční?

Kuchyň s obývacím pokojem by měla být funkční. Vzhledem k tomu, jaké patro v obývacím pokoji je vybaveno kuchyňským koutem, zvažte jeho odolnost vůči nečistotám a povodním. Stejné patro můžeme použít v obou místnostech. Pokud se rozhodneme pro dřevěnou podlahu, měli bychom ji dobře napustit a zajistit. Často se používá také k propojení dřevěné podlahy v obývacím pokoji s dlaždicemi na podlaze v kuchyňské části. Jedná se o praktické a funkční řešení, které současně umožňuje zkombinovat dva různé materiály v uspořádání podlahy. Když jsme zvědaví, která podlaha v obývacím pokoji bude nejfunkčnější, můžeme být v pokušení položit dlaždice.

Kuchyně a obývací pokoj: konzistentní uspořádání

Je dobré, pokud má kuchyně s obývacím pokojem jednotné uspořádání - to znamená, že nábytek a doplňky používané v obou zónách se shodují a jsou konzistentní. Můžeme si také vybrat kontrastní kombinace - to vše záleží na našem vkusu a preferencích. Při rozhodování, jaké patro v obývacím pokoji bereme v úvahu také styl, ve kterém plánujeme uspořádat kuchyň s obývacím pokojem. Světlá dřevěná podlaha bude fungovat ve skandinávském i klasickém stylu. Pokud však máme rádi styl rustikální nebo moderní - můžeme se rozhodnout na dlážděné podlaze.

Podívejte se na galerie, kde najdete nápady na uspořádání obývacího pokoje s kuchyňským koutem!

Obývací pokoj s kuchyňským koutem: perfektní design interiéru

Obývací pokoj s kuchyňským koutem. Bílé a červené cihly v hlavní roli!

Obývací pokoj s kuchyní ve studiu

Kategorie: