Kdyby zdi mohly mluvit, mnoho tajemství by vidělo denní světlo. Jako je barva stěn … Co říká barva stěn v ložnici o vašich charakterových vlastnostech? Jaký je nájemce nájemce skrytý žlutými, tmavě modrými, šedými nebo bílými stěnami v ložnici? Nezapomeňte to zkontrolovat!

Co říká barva stěn v ložnici o vaší osobnosti? Nezapomeňte zkontrolovat, které funkce dominují vaší postavě. Stěny v ložnici říkají o nás víc, než si myslíme …

Barva stěny ložnice: žlutá

Žlutá barva stěn v ložnici může naznačovat pouze to, že jeho nájemcem je skvrnitý typ . Probudí se od úsvitu bez problémů, neví, co je budík, a do poledne je schopen dělat všechny záležitosti a pochůzky naplánované na daný den. Miluje východ slunce a nerozumí lidem, kteří nemohou nikam jít.

Barva stěny ložnice: bílá

Odpovědnost, perfektní organizace, perfekcionismus - to jsou rysy lidí, jejichž ložnice má bílé zdi. Každý den má na mysli tolik věcí, že na konci dne sní jen o blaženém spánku a odpočinku. Bílá ložnice je interiér, ve kterém se můžete schovat před světem. Je to bašta, ve které od nás už nikdo nic nechce, neukládá žádné další povinnosti. Nájemce bílé ložnice nemá rád, když ho rozptylují další předměty a drobnosti v interiéru. Mohou vám připomenout nevyřešené záležitosti a účinně se odtrhnout od očekávaného a zaslouženého odpočinku. Proto je asketická výzdoba a možná i jemný odstín barvy propašovaný do interiéru v malém detailu absolutním celkovým vzhledem bílé perfekcionistické bílé ložnice.

Barva stěny ložnice: tmavě modrá

Vlastní názor na každý subjekt a absolutní nedostatek brzd k jejich svobodnému vyjádření. Lidé s tmavě modrou barvou stěn v ložnici pijí pouze černou kávu, často riskují a posuzují lidi podle knih, které četli. Jsou stateční a někdy drzí, odvážně předávají své vlastní úsudky. Ale nuda života je pro ně naprosto zvláštní - nemůžete se s nimi nudit!

Barva stěny ložnice: béžová

Lidé s béžovými stěnami v ložnici přesně vědí, co chtějí. Mohou hledat měsíce pro dokonalou texturu materiálu pro záclony nebo polštáře ve stínu ibišku, který je tak uchvátil loni v létě … V plebiscitu byl pro nejlepší béžovou barvu vybrán také odstín béžové na stěnách. Lidé s béžovou stěnou v ložnici mají skvělou paměť pro barvy, chutě a vůně. Po náhodném kontaktu s nimi vracejí vzpomínky na události, místa a lidi.

Barva stěny ložnice: šedá

Jemný, holubí odstín šedé v uspořádání stěn ložnice je nápad, k němuž nájemce interiéru inspiroval vášnivě prohlížené blogy, služby a webové stránky interiérového designu. Osoba, jejíž ložnice má šedé stěny, ráda vytváří a sleduje nové trendy, zkouší nové produkty a upravuje je podle svých vlastních potřeb. Sbírá fotografie a inspirace, může analyzovat různé varianty a kombinace hodin, trápit každého kolem. Před zavedením nových produktů do svého interiéru však dává přednost tomu, aby je viděl v hotové verzi. Hledá důkaz pro každou práci, kterou udělal. Je praktikem zaměřeným přímo na jasně definovaný a důkazní účel.

Barva stěny ložnice: modrá

Pokud jde o rozhodnutí o výběru barvy stěn v ložnici, pro některé je výběr zcela zřejmý a trvá asi 3 sekundy - modrá! Modrá miloval odjakživa a ve všem - v oblečení, pokrývkách hlavy, bytových doplňcích a špercích. Milovníci modří nejsou zvláště naznačující trendy designu interiéru nebo kánony v umění aranžování a dekorace. Dělají všechno svým vlastním způsobem a cítí se nejlépe.

Barva stěn v ložnici: hnědá

Sentimentalita a sklon k minulým dobám jsou charakteristikou lidí, kteří si vybrali bronz pro barvu stěn svých ložnic. Vášeň pro starou literaturu zde samozřejmě nemá význam. V ložnici s hnědými stěnami můžete snadno dokončit poslední čtení (nutně v krásném prostředí) a obklopit se pamětními předměty, duší a historií v pozadí …

Barva stěny ložnice: zelená

Skvělé způsoby, vzpomínky na narozeniny blízkých a vzdálených přátel a láska k užitému umění jsou vlastnosti, o kterých lze předpokládat, že lidé mají v ložnici zelené stěny. Pacienti, kteří umí poslouchat, vyvolávají dojem důvěryhodných a kterým můžete věřit. Stín zelené v ložnici také není náhodný - vznešený a pozornost k detailu jsou také charakteristiky lidí se zelenými stěnami v ložnici.

Barva stěny ložnice: růžová

Pokud by to bylo v dobrém tónu, milovníci růžové na stěně ložnice by s největší pravděpodobností vyráběli hosty na čaj v této ložnici. Lidé s růžovými stěnami v ložnici jsou velmi společenští, dychtiví k lidem a mají rádi. Uctívání pro „velké východy“ večera, pozvané večeře, pikniky a grilování činí z ložnice prostor pro četné změny v obrazu, stylizaci a tvorbě. Růžová na zdi v ložnici jí připomíná nájemce bezstarostných štěňat, během nichž byste mohli spát do poledne a nebojte se o nic.

Kategorie: