Skandinávské doplňky uklidňují drsné interiéry a dodávají klasickou aranžmá klasickým aranžmá. Design interiéru ve skandinávském stylu bez doplňků by byl v pohodě a nepříliš útulný. Bílé stěny, světlé dřevo jsou samy o sobě hezké, ale potřebují nějakou izolaci. Doporučujeme, které doplňky ve skandinávském stylu jsou nejmódnější v interiérových dekoracích. Podívejte se na FOTKY v galerii!

Skandinávské doplňky mohou změnit jakýkoli interiér. Není divu, že fascinace skandinávským stylem stále pokračuje a pravděpodobně bude trvat dlouhou dobu. Důvod je zřejmý, design interiéru ve skandinávském stylu se vyznačuje funkčností, estetikou a jednoduchostí. Podívejte se, jaké doplňky interiéru vám pomohou vytvořit originální skandinávský interiér. Nezapomeňte, že skandinávské doplňky by měly být lehké a neměly by být ohromující. Mohou být zábavné a ne úplně vážné, často v jasných barvách nebo v zajímavých vzorech a vzorech.

Skandinávské příslušenství: jak je vybrat?

Pokud si nejste jisti, co může vyhovovat skandinávským stylům interiérů a co ne, měli byste se držet určitých barev a materiálů, které vždy dobře zapadají do skandinávského stylu. Ideální barvy pro interiérové doplňky ve skandinávském stylu jsou bílá, šedá a modrá. Tyto tři barvy se velmi často používají, alespoň jedna z nich se musí vždy objevovat v uspořádání v tomto stylu. Často se používají husté tkané nebo pruhované textilie. Můžete také použít květinové motivy, ale měli byste s nimi být opatrní, protože jejich přebytek může přemoci uspořádání a nasměrovat jej více k romantickému stylu. Je lepší zvolit motivy bezlistých stromů nebo větví. Uvítací materiály jsou také bělené nebo přírodní dřevo, sklo nebo keramika. Takové doplňky ve skandinávském stylu jistě vytvoří správné vnitřní klima.

Skandinávské doplňky: útulné a univerzální uspořádání

Skandinávský styl je poměrně neformální styl, umožňuje hodně fantazie. Navzdory použití často chladných barev je to velmi teplé a útulné. Mnoho lidí se cítí velmi dobře a v pohodě, což je důvod, proč to lze považovat za jeden z nejuniverzálnějších stylů v designu interiéru. Pokud je základna našeho pokoje, tj. Stěny a nábytek, udržována v šedých a bílých nebo přírodních světlých odstínech dřeva, stojí za to přidat několik doplňků ve skandinávském stylu, aby se interiér zahřál a dal mu zajímavý a přátelský výraz.

15 nápadů pro ložnici ve skandinávském stylu

Skandinávské doplňky: harmonický design interiéru

Interiérový design ve skandinávském stylu umožňuje kombinovat staré a nové rustikální dekorace s moderními. Jak můžete vidět v naší galerii doplňků ve skandinávském stylu, existuje spousta inspirace. Základem tohoto stylu jsou bílá a šedá, stejně jako dřevo - přírodní nebo malované bílé. Jedná se o univerzální základnu, která se snadno hodí k dekorativním prvkům. Skandinávský styl je výjimečně přátelský pro milovníky experimentů s designem interiéru. Neutrální pozadí "přijímá" všechny barvy a vzory, které při zachování malé barevné kázně vytvoří harmonický celek.

Nenechte si ujít: Bílý interiér ve Švédsku: harmonie ve skandinávském stylu >>>

Skandinávské doplňky v uspořádání domácí kanceláře

Skandinávské doplňky v salonu vyrobené ručně

Měkké, ručně vyráběné doplňky jsou perfektní výzdobou skandinávského interiéru. Mezi nimi najdeme spoustu barevných polštářů na pohovce, v blízkosti krbu je také pletená houpačka nebo ruční podložky na talíře na stole. Stolní dekorace je také módní lucerny na svíčky ze skla a kovu. Navzdory hojnosti měkkých tkanin se však uspořádání obývacího pokoje nezdá přetížené. Právě naopak. Skandinávský styl je založen na umělecké kombinaci různých dekorací.

Doporučujeme: Skandinávská kuchyně: byt plný úložných prostorů >>>

Skandinávský styl - FOTOGALERIE

Podívejte se, jak si můžete zařídit interiér ve skandinávském bytě. Díky našim galeriím zjistíte, že to není tak obtížné.

Viz také: Skandinávská kuchyně - jak zařídit skandinávskou kuchyni? >>>

Útulný byt ve skandinávském stylu

Obývací pokoj ve skandinávském stylu

Autor: klaudiatworo

Jak zařídit sál ve skandinávském stylu? Inspirace, FOTKY

Mini půdní design: Skandinávský interiér

Kategorie: