Zlaté akcenty jdou dokonale s pastelovými barvami.

Jak čistit zlato? Objevte efektivní a cenově dostupné metody čištění domácnosti pro zlato! Dokonce i nejlépe ošetřené a správně skladované zlaté výrobky ztratí svou barvu v průběhu času, jsou špinavé a poškrábané. Chcete-li obnovit zlaté šperky, příbory nebo rodinné suvenýry na jejich dřívější záři, můžeme je dát zlatníkovi, ale pokud nechcete využívat služeb specialisty, můžete je vyčistit sami.

Kdo by si myslel, že čištění zlata sami je tak snadné? Vše, co potřebujete, je několik základních kuchyňských výrobků, které má každý z nás doma a trochu trpělivosti! Navrhujeme, jak čistit zlato sami, například zlaté šperky nebo pozlacené předměty. Čištění zlata kuchyňskými výrobky je opravdu jednoduché. Existuje několik domácích způsobů, jak přivést zlaté předměty zpět do jejich původní záře.

Čištění zlata tekutinou na mytí nádobí

Čištění zlata: 1 způsob. Například k čištění zlata můžete použít tekutinu na mytí nádobí. Chcete-li dosáhnout požadovaného účinku, nalijte několik kapek kapaliny do misky s teplou vodou (pro lepší účinek můžete použít sodovou vodu) a promíchejte a poté ponořte zlatý předmět do výsledné směsi. Po čtvrt hodině odeberte zlato z vody, jemně očistěte každý prvek měkkým kartáčem a otřete jej.

Viz také:

Jak čistit zlato směsí mýdla a amoniaku a prášku do pečiva?

Čištění zlata: 2 způsoby. Alternativou k tekutinám na mytí nádobí je směs mýdla a amoniaku. Zlaté výrobky lze také čistit … práškem do pečiva. V tomto případě nalijeme prášek na navlhčenou vatovou podložku, dokud produkt nezačne pěnit, a potom jemně otřete zlatý předmět vatovým tamponem, přičemž na něm zůstane tenká vrstva pěnivého prášku. Uložte vše na bezpečné místo a po 30 minutách důkladně omyjte a otřete.

Podívejte se na příbory, které doporučujeme:

Čištění zlata octem, citronem, benzínem

Čištění zlata: 3 způsoby. Rovněž je povoleno otírat zlato octem, nakrájenou cibulkou nebo citronem (zlaté výrobky necháváme mazané těmito přípravky několik hodin), jakož i hadříkem namočeným v benzínu nebo úplně namočeným (na hodinu). Bez ohledu na to, jakou metodu používáte, vždy se snažte být co nejcitlivější - silné tření zlatých šperků, nádobí nebo cenných rodinných suvenýrů může vést k nenapravitelným škodám.

Zkontrolujte: jak čistit stříbro >>>

Zkontrolujte: jak čistit měď >>>

Zkontrolujte: jak čistit krystaly >>>

Bez ohledu na to, jakou metodu používáte, vždy se snažte být co nejcitlivější - silné tření zlatých šperků, nádobí nebo cenných rodinných suvenýrů může vést k nenapravitelným škodám.

Foto galerie: zlatá barva v interiéru

Zlatá v interiéru: inspirace. Zlatá barva v interiéru je spojena s bohatstvím a nádherou. Může však být jemný a ušlechtilý. V této druhé verzi preferujeme zlotý. Dotek zlaté barvy v interiéru dodá eleganci. Formy zlatých předmětů a ozdobné doplňky jsou také důležité, čím jednodušší, tím lepší. Golden: viz fotografie pro inspiraci.

Trendy: zlato a mramor

V záři zlata: exkluzivní dekorace a doplňky! GALERIE

Lampy ze zlata, mědi a kovu

Kategorie: