Ve skutečnosti neexistuje žádný způsob, jak uspořádat svatební stůl. Tradiční řešení lze považovat za bezpečná, ale odvaha při výběru vzorů a barev někdy poskytuje ohromující výsledek.

Většina svatebních oslav se točí kolem tanečních parket a zahradních stolů. Zdobení svatebního stolu má šanci být pro hosty nejpamátnější a zároveň musí být navrženo tak, aby nebránilo používání stolů. Doporučujeme, jak připravit dekorace na svatební stůl.

Jak plánovat svatební dekorace stolu?

Mějte na paměti myšlenku uspořádat svatbu obecně. Připomeňme si kontext svatební síně a další dekorace. Nechceme, aby se moderní stoly kousaly do rustikálního prostředí. Vyhýbejme se také nepříznivým barevným střetům.

Než se budeme zabývat výběrem dekorací pro svatební stůl, musíme se tedy rozhodnout, kterým směrem se naše myšlenka uspořádání směřuje. Nejprve bychom se měli pokusit určit náš přístup k základnímu souboru tradičních řešení.

Je pravděpodobné, že chceme, aby naším výchozím bodem byly tradiční barvy, dekorace a květiny. Je také možné, že se chceme na začátku vzdát jakýchkoli opotřebovaných vzorců. Druhý způsob může být o něco obtížnější, ale výsledky mohou být stejně dobré.

Podívejme se, jak důležité jsou pro nás nejnovější svatební trendy. Je také důležité, zda máme v úmyslu dát svatební výzdobě více individuální charakter.

Bez ohledu na to, zda vyzkoušíme nové produkty nebo jdeme na osvědčená klasická řešení - vysoká dekorace jsou opět hitem. Například květiny v podlouhlých vázách.

Klasické dekorace pro svatební stůl. Jak vypadá tradiční dekorace na svatební stůl?

Všichni intuitivně víme, co se děje. Světlé barvy: bílé, krémové, écru, slonová kost a zlaté nebo stříbrné prvky. Pro tento světlé květiny, nejlépe růže a teplé světlo. Tato kolekce sdružení bude dobrým základem pro zdobení svatebního stolu v klasickém stylu.

Položme na stůl světlé ubrusy, ale ne nutně bílé. K tomu krémové ubrousky se zlatými prvky elegantně složené nebo vložené do kovových kroužků. Vázy s květinami ve shodné barvě by neměly rušit sáhnutí po nádobí a nezakrývat tváře hýždě z protější strany.

Při pořádání stolů na svatbu se stále více těšíme na odvážné tmavé barvy. Takže pro ostatní byl vytvořen prostor pro výpočet elegance.

Mimo diagram. Zajímavé nápady na zdobení svatebního stolu

Pokud se však nezajímáme o svatební tradici, tím lépe uvažujeme o kontextu. Pokud se svatba koná venku, v idylické atmosféře, mezi zelení - můžeme se s jistotou soustředit na přísnější řešení. Podívejme se na květiny polských luk, vlčí máky, chrpy nebo levandule - aby svatba dodala trochu středomořský charakter.

Příbory mohou být modré a ubrusy mohou zůstat bílé - v této souvislosti budou vypadat úplně jinak. Bílá v klasickém kontextu spojující elegantní uspořádání v rustikálním doprovodu - dodává svěžest a lehkost. Pokud máme k dispozici krásné dřevěné stoly, nic nám nebrání vzdát se ubrusů úplně.

Na venkovní svatbě se můžeme rozhodnout pro rustikální stoly. Nemusíme je ani pokrývat ubrusem. Uspořádejte polní květiny do průhledných váz.

Nejnovější trendy na svatebních stolech

Existuje mnoho způsobů, jak se odchýlit od svatebních vzorů, jako jsou svatební hostiny, ale existují trendy, které v posledních letech postupně získávají na popularitě.

Mladé páry stále více touží po výrazných barvách v uspořádání stolů. Pokud máme pouze pocit, že je to pro nás možnost, můžeme dokonce sáhnout po černých ubrusech. Všimněte si, že černá ubrus, který je umístěn vedle standardního zlatého příslušenství, bude vypadat alespoň stejně elegantně.

Materiál, který bouří dobývá další oblasti svatby a aranžmá, je samet. Neváhejte uspořádat sametový stůl. Nejen to je příjemné na dotek a krásně svítí, v závislosti na barvě se hodí téměř k jakémukoli uspořádání.

Vysoké stolní dekorace se také vracejí k laskavosti. Štíhlé vázy sahající nad hlavy hostů umožní použití hojných, šířících se květinových kompozic bez rizika, že by se zabránilo konverzaci mezi lidmi, kteří sedí proti sobě u stolu.

No, pokud nám to nebude záležet.

Svatební móda 2022-2023. Vybrané trendy

Dekorace svatební auta - nápady a fotografie

Kategorie: