Bílá kuchyně je stále nejčastěji zvolenou barvou pro uspořádání kuchyně v polských domech. Ideální pro malé i velké interiéry. Stále výraznější barva se však objevuje ve formě výrazných doplňků. Podívejte se, jak silné barevné akcenty mohou změnit interiér!

Existuje mnoho způsobů, jak uspořádat módní a funkční kuchyň. Kuchyňky si i nadále užívají neotřesitelnou popularitu. Mimořádně praktické v malých interiérech, otevření kuchyňského prostoru volně do oblasti sousední místnosti, správně uspořádané může být hlavní výzdobou našeho bytu. Pokud již máme design vysněné kuchyně, je čas rozhodnout o barvě. Bílá je stále nezpochybňovanou královnou. Dominuje nejen v minimalistických moderních interiérech, ale také dobře funguje v kombinaci s nadčasovou klasikou.

Design kuchyně: jak kombinovat bílou se silnými barvami?

Pokud jste fanoušky bílé, ale nechcete se vzdát silných barev, ideálním řešením bude kombinace obou trendů a uspořádání bílé kuchyně se silným barevným přízvukem. Existuje mnoho možností. Můžeme se rozhodnout nalepit barevné tapety nebo tapety na jednu ze stěn kuchyně. Toto řešení se stále více používá a tapety s odlišným vzorem dávají charakter i té nejskromnější kuchyni. Dalším řešením bude koupit ledničku v silné barvě. Pokud však plánujeme postavit veškeré vybavení, můžeme přemýšlet o barevné přední části chladničky v budově. Dokonalým řešením pro oživení monochromatické kuchyně bude použití barevného skla místo dlaždic. Můžeme si vybrat nejen jednobarevné tabule, ale také dekorativní grafiku nebo tapety skryté pod průhledným sklem. Toto řešení funguje nejlépe na zdi nad kuchyňským pultem. Vypadá velmi efektivně a snadno se čistí. Musíte pouze použít čistič oken a měkký hadřík z mikrovlákna. Nejjednodušší a nejlevnější způsob pašování v silných barvách jsou samozřejmě doplňky. Správně vybraný se může soustředit na sebe a dát interiéru jakýkoli interiér!

Kategorie: