Bílá kuchyně s jídelnou, jejíž uspořádání zaujme promyšlenou jednoduchostí. Interiér, ve kterém vládne minimalismus v nejmodernějším vydání. Interiéru dominuje čistě bílá, která byla rozbita černými prvky a doplněna americkými dýhovanými akcenty. Podívejte se na uspořádání bílé kuchyně, kde vládne nekompromisní minimalismus!

Může minimalismus uchvátit bohatství formy? Může bílý interiér překvapit rozmanitostí? Může minimalistická bílá kuchyně dokonale potěšit elegancí a jedinečným stylem? Každopádně! Za design bílé kuchyně, královny nenápadné jednoduchosti, zodpovídají Katarzyna Widawska a Tomasz Widawski z Widawscy Studio Architektury.

Bílá kuchyně: minimalistická perla moderní elegance

Bílá kuchyně s jídelním koutem je vyzdobena v extrémně minimalistickém stylu. V interiéru dominuje čistě bílá rozbitá s černými akcenty, ve společnosti prvků dýhovaných americkým ořechem. Na minimalistickém bílém pozadí zahrnuje sál designové barové židle, kulatý stůl v jídelně a skleněná lampa. Jediným dekorativním prvkem světlého interiéru je moderní obraz, který se v takovém ekonomickém prostoru stává skutečným uměleckým dílem. Uprostřed místnosti je naplánován malý kuchyňský ostrov, který dostal charakter pracovní zóny. V jeho bezprostřední blízkosti je plánována jídelna, která je označena výše zmíněným jednoduchým stolem s bílými židlemi. Stylové i barevné uspořádání jídelního prostoru odpovídá kuchyňské zóně, díky níž interiér získává mimořádnou soudržnost. Kuchyňské spotřebiče byly účinně skryty v bílých budovách, což vyvolává dojem rovnoměrného povrchu, a tak zůstává prakticky bez povšimnutí v interiéru. Bílý interiér byl doplněn o vysoce lesklé černé prvky, které se objevují ve spodním nábytku. V kontrastu s nimi a zároveň dokonale doplňujícím dýhovaný americký ořech vládne v budově kuchyňského ostrova, čímž se uzavírá jednoduché a zároveň originální uspořádání bílé kuchyně .

Kontakt se studiem:

NÁVŠTĚVNÍ STUDIO ARCHITEKTURY
www.widawscy.pl
72broniewskiego Street
42-520 Dąbrowa Górnicza

Podívejte se na další implementace Widawscy Studio Architektury

Kategorie: