Jak vyrobit domeček pro panenky z police Kallax IKEA? Je to velmi snadné! V našem do-it-sami cyklu vám ukážeme, jak si vyrobit domeček pro panenky, což bude skvělý dárek pro dítě, a také dekorace do dětského pokoje.

Na trhu najdete spoustu domků pro panenky - ty z plastu, v barvách, které obvykle považují dívky, tj. Růžová lila. Takový domeček pro panenky se však vždy nehodí do našeho dětského pokoje. Řešení, které navrhujeme, bude snazší přizpůsobit interiéru, protože spolu s našimi dětmi ozdobíme jeho „interiér“. V našem do-it-sami cyklu představujeme pokyny, jak si vyrobit domeček pro panenky.

Dollhouse: potřebné materiály

Základna samotné panenky je neutrální a zdrženlivá, moderní a skromná. Můžeme se rozhodnout, zda to tak zůstane, nebo zda se díky naší fantazii změní na bohatěji zdobené sídlo - a tak bude fungovat! Udělejte si s námi domeček pro panenky, na jeho výrobu jsme použili knihovnu IKEA.

Budeme potřebovat:

  • IKEA Kallax knihovna 77x77 cm, bílá matná - 99 PLN
  • Bříza z překližky 4 mm laserové řezání podle schématu - z 50 PLN s materiálem
  • Dekorativní lepicí pásky, různé barvy a vzory - cca 12 PLN / kus
  • 4 hřebíky na dřevo, délka 10 mm, průměr 10-13 mm - cca 7, 50 PLN / balení
  • tužka
  • kladivo

Vyrábíme domeček pro panenky: DIY manuál

Výuka pro domeček pro panenky: KROK 1
Nejprve si v IKEA musíme koupit knihovnu Kallax 77x 77 cm, nejlépe bílou podložku.

Výuka pro domeček pro panenky: KROK 2
Pak hledáme na internetu závod na laserové řezání prvků z překližky. Existuje velké množství takových míst - je důležité zajistit, aby rostlina měla svůj vlastní materiál, v našem případě 4 mm tlustou březovou překližku. Měli byste odeslat náčrtek rohože s rozměry (podle našeho výkresu) a naznačit, že nám záleží na březové překližce 4 mm. Poté dostaneme cenovou nabídku na tuto službu a pokud se rozhodneme pro to, krok 2 je za námi.

Výuka pro domeček pro panenky: KROK 3
V této fázi již máme knihovnu a výřez obrysu zadní stěny domku pro panenky s okny. Nyní položte překližkový prvek naplocho a knihovnu na něj tak, aby se spodní hrany obou prvků navzájem dotýkaly. Ujistěte se, že střed spodního okraje stojanu se kryje se středem spodního okraje překližky. Za tímto účelem je nejlepší měřit oba body před položením prvků na sebe.

Výuka pro domeček pro panenky: KROK 4
Poté, pokuste se nepohybovat žádným z prvků, nakreslete vnitřní hrany 4 čtverců stojanu na překližku. Nejlepší je to udělat pomocí tenké a měkké tužky.

Výuka pro domeček pro panenky: KROK 5
Když máme na překližce 4 čtverce, odložíme knihovnu stranou. Nyní musíte ozdobit překližku uvnitř těchto 4 čtverců. Za tímto účelem nalepujeme pruhy ozdobné pásky vytvářející vzor jako tapetu na zeď domu panenky. Každé ze čtverců může být zdobeno různými pruhy. Nezapomeňte oříznout pásku na místech, kde jsou otvory pro okna.

Přečtěte si také: Dětská kuchyně. Noční stolice metamorfóza! >>>

Výuka pro domeček pro panenky: KROK 6
V této fázi musíme pouze připojit překližkovou stěnu k zadní části police. Za tímto účelem položte překližku (zdobenou rovinou na polici) tak, aby se čtverce dříve nakreslené shodovaly s hranami čtverců police. Nejlepší je požádat druhou osobu, aby přidržovala oba prvky, zatímco jedeme nehty. Kladiva hřebíky klademe ve 4 rozích a dáváme pozor, abychom se zaměřili na stěny stojanu. Připraven domeček pro panenky!

Výuka pro domeček pro panenky: KROK 7
Poslední etapou je vybavení nového panenského domu a pozvání na něj nových nájemců! Můžeme pozvat naše děti k dalšímu zdobení rezidence - lepení záclon, aranžování koberců. Jediným limitem je naše představivost! Domeček pro panenky, který si sami vytvoříte, bude skvělým dárkem pro naše děti.

Čtěte také: DO IT YOURSELF. Kuličky z hedvábného papíru >>>

Boomini dollhouse: designové uspořádání pokoje pro dítě

Můžete si také vyrobit dva exkluzivní modely domků pro panenky - Boomini WHITE a Boomini WOOD. Byly navrženy v měřítku 1: 6 zkušeným architektem a interiérovým designérem. Výrobek, který je originální a luxusní hračkou, může být také jedinečnou výzdobou interiéru. Designový nábytek obohatí jakýkoli interiér, nejen dětský pokoj . Zjistěte, který z nich by vyhovoval vašemu interiéru!

Viz také: Nástěnné dekorace: nápady pro efektivní uspořádání stropu >>>

Designový domeček pro panenky: Boomini WOOD

Boomini WOOD je kus nábytku určený pro milovníky skandinávského stylu. Dům je vyroben z lehké překližky udržované v pastelových barvách, bude dokonale představen v moderních interiérech, ale bude to také jedinečná dekorace minimalistických prostor, která mu dodá nový, lehce designový výraz. Hladké povrchy koránu a lakované MDF jsou smíchány s drsnými. Unikátní atmosféru v interiéru vytváří cítit na pohovce a velur polštáře. Návrhář se postaral o každý nejmenší detail v interiéru. Faucet a vana jsou udržovány v minimalistickém stylu a dřevěné věšáky mají kovové kliky a klasické ohyby. WOOD dollhouse se skládá z několika prvků, které lze kombinovat v jakékoli konfiguraci. Díky tomu získáme možnost jakéhokoli tvarování prostoru. Designový kus nábytku bude ideální pro dětský pokoj, díky čemuž si každé dítě užije svůj čas. K dispozici ze všech čtyř stran vám umožní bavit se ve společnosti.

Doporučujeme: Skandinávský styl: byl a bude trvat … >>>

Exkluzivní interiér v mini verzi: Boomini WHITE

Druhý z dostupných modelů, domeček pro panenky Boomini WHITE, byl vytvořen spíše s cílem umístit jej proti zdi. Dům je vysoký 130 cm a byl navržen tak, že skluz dvou bočních stěn působí dojmem zavření a otevření okna. Zdánlivě utlumené uspořádání interiéru domu, udržované v černé a bílé, bylo přerušeno přidáním v živých barvách. Interiér domu získává díky použití různých textur a vzorů jedinečný charakter a styl. Zejména pro potřeby domů si Boomini vytvořila vlastní vydavatelství, vydavatelství knih, časopisů a deníků v mini verzi. Design chaty je tak univerzální, že pokud se nudíte s panenkami, může kus nábytku fungovat jako malá knihovna.

WOOD dollhouse se skládá z několika prvků, které lze kombinovat v jakékoli konfiguraci.

To by mělo být v dětském pokoji - viz FOTOGALERIE

Domeček pro panenky není všechno! Co jiného by se mělo objevit v každém dětském pokoji? Prohlédněte si některé inspirativní galerie a určitě přijdete s originálními nápady.

Dřevěný dům pro chlapce: nápad pro dětský pokoj

Dětská kuchyně: metamorfóza noční skříňky KROK ZA KROKEM

Dětský pokoj s vůněmi vápna

Autor: em-zbikowska

Dětský pokoj ve skandinávském stylu. Viz 12 inspirací

Autor: aszeweluk

Kategorie: