Interiérové barvy jsou často vybírány intuitivně podle vlastního vkusu. Mezitím je za touto volbou vždy nějaký význam. Každá barva odpovídá odlišným osobnostním rysům. Je čas se s nimi lépe seznámit v rámci uspořádání ložnice!

Obvykle do ložnice obvykle vkládáme střídmě. Jde o to, že nenarušují relaxaci. Z tohoto důvodu jsou uspořádání ložnic nejčastěji utlumené, koupané v bílé, jemné šedé nebo pastelové. Trendy však mají stále výraznější barvy - také v ložnici. Který se vám líbí nejvíce nebo již byl vybrán? Každé rozhodnutí má skrytý význam!

Modrá v ložnici

Modrá je spojena s oblohou, mořem a otevřeností, klidem. Dokonale uklidňuje a uvolňuje se, ale zároveň naznačuje důležité osobnostní rysy, jako je otevřenost, ochota prozkoumat svět, rozpínavost v různých oblastech života.

Tmavě modrá v ložnici

Silnější a jasnější odstín modré. Nejčastěji se objevuje pouze na jedné zdi. Lze jej také představit pomocí nábytku, doplňků - zejména tkanin. Co znamená výběr granátu do ložnice? Za prvé, láska k míru a tichu, stejně jako bohatý vnitřní život a velká dávka odrazivosti.

Ložnice růžové barvy

Blush má mnoho odstínů, ale nejmódnější v interiéru jsou jemné - pastelové a práškové. Pokud máte rádi růžovou barvu a tato barva se objevuje v ložnici, znamená to zjevnou nebo skrytou … romantiku. K tomu je přidána jemnost, mír a veselá dispozice.

Žlutá ložnice

Světelný, energický, optimistický a velmi teplý - to je žluté. A vlastně stejné vlastnosti lze připsat těm, kteří si to vybrali. Žlutá má také spoustu zajímavých odstínů. V posledních letech jsou okrové a hořčice zvláště oblíbené. Pokud si vyberete pro ložnici žlutou, je velmi pravděpodobné, že budete mít také veselou dispozici, rychle se nudíte, a tak máte rádi životní inovaci.

Červená v ložnici

Ve skutečnosti to není běžná volba, protože červená je známá stimulací - v ložnici hledáme hlavně klid a relaxaci. To však neznamená, že v odpočívárně není prostor pro červenou. A jaké jsou vlastnosti lidí, kteří na tuto barvu vsadili? Určitě silou charakteru, dynamiky, impulzivity a extroverze.

Zelená ložnice

Zeleň se uklidňuje a je jakýmsi kompromisem mezi chladnými a horkými odstíny. Nejčastěji je vybírána milovníky přírody - a skutečně - lidmi a lidmi, kteří doma rádi hledají soukromou oázu, mír, rovnováhu. Zeleň je však nerovnoměrná. Máme odstíny máty, smaragdů, lahví a hrachu. To dává obrovské možnosti uspořádání v ložnici. Důležité je, že každý z těchto odstínů splní očekávání veselé, jemné a ochotné mírové řešení složitých situací.

Fialová v ložnici

Elegantní, relaxační barva spojená s spiritualitou. Milovníky fialové jsou obvykle lidé, kteří hledají něco jedinečného, kteří rádi vyniknou, a zároveň klidní a ochotní kompromisy. Dalším potenciálním rysem purpurových kupujících je hledání duchovní rovnováhy a hodně kreativity.

Šedá ložnice

Šedá barva je v interiéru pocitem - hlavně proto, že je velmi univerzální a dokonale kombinuje s prakticky všemi ostatními barvami. Hledači klidu a harmonie, něžní lidé, někdy mírně stáhnutí, ale také vždy klidní a vesele orientovaní do okolí, dali do ložnice šedou barvu.

Oranžová v ložnici

Extrémně energetická barva, která se neobjevuje nejčastěji v ložnici. Je vybráno lidmi, kteří jsou dynamičtí, optimističtí, kteří mají rádi dobrodružství, změny, kteří jsou pozitivní na svět. Pokud máte rádi pomeranč, ale bojíte se, že bude dominovat výzdobě, můžete ji změkčit přidáním modré. Tyto dvě barvy se navzájem dokonale doplňují a vyrovnávají.

Béžová ložnice

Béžová je nejlehčí odstín hnědé. Najednou to byla jedna z nejpopulárnějších barev v polských domovech. Kdo ho vybere nejčastěji? Hlavně lidé hledající rovnováhu a mír s mírnou dispozicí.

Perfektní ložnice - jak ji vyzdobit?

Moderní a klasické lustry pro ložnice

Objednejte si v ložnici - 11 nápadů pro estetické uložení

Kategorie: