Než začneme přemýšlet o dekoracích, podívejme se, jaké auto pojedeme na svatbu nebo po obřadu - odjeďte. Styl a barva vozu bude záviset na tom, které dekorace se vejde a které nikoli. Pokud se rozhodnete pro velkolepé kabriolet nebo staré sběratelské auto, stačí jej ozdobit malým nebo žádným dekorem.

Mnoho mladých párů se rozhodne použít auto pro dopravu na svatbu a svatbu. Najdeme spoustu půjčoven aut, které se dostanou na místo s hotovými dekoracemi, ale to není jediná možnost. Možná budeme chtít ozdobit svatební auto sami. Doporučujeme, jak může svatební dekorace auta vypadat.

Svatební auto. Modernita nebo klasika?

Nejprve určme, jak bude vypadat auto, které opustí kostel nebo kancelář. Naše pozdější rozhodnutí o výzdobě by měla do značné míry záviset na tom.

Pokud se chystáme dostat do našeho obyčejného auta na svatbu, pak se možná budeme muset pokusit trochu víc, abychom mu udělali slavnostní charakter. V závislosti na tom, zda se jedná o červenou fabii nebo stříbrný lesník, se pravděpodobně rozhodneme o dalších dekoracích, ale přesto některé použijeme.

Pokud však náš rozpočet stanoví pronájem historického automobilu, není to tak zřejmé. Rolls-royce Silver Cloud, Lincoln Continental nebo Porsche Boxter samy o sobě budou ohromně vyniknout z průměrných městských automobilů. Nebudou vyžadovat speciální dekorace vůbec.

Podobně, pokud sledujeme hlas sentimentu a sáhneme po trabantu, mořské panně nebo starém pořádku. Rozhodneme se o nich kvůli jejich zvláštnímu kouzlu a nechceme to zakrýt.

Často se vyplatí vybrat jeden velký ornament než mnoho menších.

Proč potřebujeme ozdobu auta na svatbu?

Předtím, než přistoupíme k ekonomické nebo bohaté výzdobě automobilu, který nám bude sloužit v den svatby, podívejme se, jaká je vlastně taková dekorace.

Předmětem zájmu je mladý pár, nikoli jejich auto (bez ohledu na to, jak efektivní). Vezměme si takové dekorace, které hosté ocení během těch několika sekund, kdy věnují pozornost autu. Jakmile mladý pár vystoupí z auta, ukradnou veškerou pozornost.

Takže nezveličujte osobní údaje, které jsou těžko vidět, nevybírejte, který z nich je působivý, pouze když jdeme kolem auta. Vyhýbejme se také dekoracím obsahujícím text, tento krátký okamžik rozhodně nestačí k seznámení s nejnáročnějším epitalamem umístěným na jedoucím vozidle.

Mnoho párů volí osobní poznávací značky. Kromě toho dekorace svatební auto obvykle sestává do čtyř oblastí: květiny, stuhy, balónky a plechovky.

Nebo možná místo hlučných plechovek - heliové balónky? Cihlový efekt!

Květiny, stuhy nebo obojí. Zdobíme auto na svatbu

Výběr barvy květin na výzdobu svatební auto pojďme hledat kontrasty. Klasická svatba, světlé barvy květin budou vypadat dobře na pozadí tmavého těla. Pokud máme k dispozici světlé auto a zároveň chceme používat klasické barvy svatební květiny, ujistěte se, že jsou květiny doprovázeny zelenými listy. Pak se nebudou mísit s pozadím.

Můžeme také vyzkoušet jiná řešení než kontrast. Pojďme hledat související barvy. Rozumně vybrané květiny přiléhající k barvě laku mohou mít nezapomenutelný efekt.

Květinové dekorace aut na svatbu mohou být ve formě hojných kytic, jednotlivých květů nebo komplikovaných věnců. Hlavní věc není přehánět. Zdůrazněte jedinečnou příležitost a zkrášlete auto, ale nezakrývejte jej ani nepřekonávejte.

Můžeme s jistotou kombinovat květiny se stuhami ve správné barvě. Stuhy můžeme také používat sami. Oblíbená dekorace automobilu používající například stuhu má kromě luků připevněných ke dveřním klikám tak, že jej oba konce spojí na viditelném místě s estetickým uzlem, což symbolizuje manželství.

Stávkující veterán nevyžaduje mnoho dekorací. To dělá dobrý dojem ze sebe.

Plechovky nebo balóny?

Svatba je možná jedním z těch dnů, kdy se nemůžeme na chvíli obávat hluku a produkovat zbytečné decibely. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je připevnění klasických plechovek k zadnímu nárazníku svatební auta.

Odjíždíme mezi námi hostů a uděláme vizuální a akustický dojem. Přitáhneme pozornost všech cizinců, aby (doufejme) byli šťastní. O takovém kroku však nemusíme rozhodovat.

Do jisté míry jsou heliové balónky podobným řešením, které vypadá dobře na jedoucím vozidle. Ne jeden, ne dva, ale nejméně tucet balónků v odpovídající barvě těla je zárukou nezapomenutelného zážitku. Mimochodem, tato možnost je o něco méně hlučná než plechovky. No, pokud všechny balóny praskly najednou.

Svatební móda 2022-2023. Vybrané trendy

Svatební viněty: jaké štítky byste si měli vybrat pro svatební stůl?

Dekorace židle na svatbu: 10 trendy dekorace židle na svatbu

Kategorie: