Hnízdo z větviček jako základ rákosí s živými květinami. Kousky dřeva lze efektivně bělit. Složení: Květinářská škola Małgorzata Niska

Velikonoce se blíží! A s tím se zahřeje, vonící jaro navždy. Právě teď přišel ten pravý čas na přípravu dekorací na nadcházející svátky - je to skvělá zábava pro všechny členy domácnosti. Velikonoční dřevěné dekorace jsou zvláště inspirativní téma. Jak je vyrobit z přírodního a velmi módního materiálu?

Velikonoční dřevěné dekorace: je obtížné je vyrobit?

Každý může vyrobit dřevěné dekorace na Velikonoce, bez ohledu na jejich ruční dovednosti. Vše, co potřebujete, je malá představivost, zajímavé inspirace a nákup několika prvků: lepidlo na dřevo, velikonoční motivy a dřevěné "záplaty". Rovněž stojí za to použít materiály, které najdete doma: látky, stuhy, ořechy nebo … dřevěné lžíce, které se promění v velikonoční zajíček. Představujeme několik připravených nápadů, které lze snadno implementovat. Příprava takových velikonočních dekorací udělá radost celé rodině!

Nápady na velikonoční dekorace ze dřeva

Velikonoční dekorace na plátku dřeva budou velmi jednoduché a efektivní zároveň. Jedná se o velmi půvabný materiál, který odkazuje na rustikální styl v posledních letech. Jaké dekorace můžeme vyrobit?

Při výrobě bude užitečná základna s jednoduchými dekoracemi: trochu větviček, figurky související s Velikonocemi (dostupné v mnoha obchodech) a lepidlo na dřevo, například knot. Na dřevěnou náplast položte libovolnou kompozici. Kolem figurek připojte větvičky, čímž vytvoříte velmi jednoduchou, ale zároveň zajímavou výzdobu, která dokáže ozdobit velikonoční stůl nebo komodu.

Stojan na květinové záhony: ručně vyráběné velikonoční dekorace ze dřeva mají velkou výhodu. Ačkoli jsou velmi jednoduché, dělají efekt „páni“. Kupte si malý kovový kbelík (můžete také použít květináč). Položte je (nebo lepidlo) na kousek dřeva. Můžete do něj vložit tulipány nebo květináče. Zaječí semeno bude také zajímavé. Kolem hrnce vložte vejce nebo jiné velikonoční dekorace.

Plátek dřeva jako velikonoční svícen: Umístěte svíčky různých délek a velikostí do středu základny. Přilepte větvičky nebo kousky mechu. Dřevěné velikonoční dekorace jsou opravdu různé skladby, které by měly mít trochu zeleně a barev. Budou efektivní ve všech formách!

Dřevěné velikonoční dekorace: neobvyklé inspirace přímo z kuchyně

Velikonoční dekorace vyrobené z dřevěných lžiček jsou skvělou zábavou, zejména pro nejmladší. Konce lžíce se stanou „tvářemi“ velikonočních hrdinů: například zajíčkem. K tomu budete potřebovat akrylové barvy, plsť, lepidlo a něco, co se stane očima (oči pro hračky lze zakoupit v galanterii a v internetových obchodech).

Lžíci natřete bílou nebo šedou barvou. Počkejte, až barva zaschne a současně uřízněte uši z plsti. Nalepte je na vnitřní stranu lžíce. Vystřihněte také vycpávky z plsti. Přitáhněte úsměv, knír nebo cokoli, co vám přijde kolem, černou značkou. Připravte se! Můžete dát zajíčci do vysoké vázy, která se stane stolní dekorací.

Dřevěné velikonoční dekorace: něco pro pokročilejší

Pokud chcete vyrobit jedinečné dekorace, vsaďte na osikové dřevo velikonoční dekorace. V internetových obchodech si můžete koupit osikové vločky, hranolky a dokonce i luky. Mohou být použity k uspořádání různých kompozic, např. Větviček na větvičky. Rovněž stojí za to koupit vajíčka z polystyrenu, která zabalíte do osiky. Nakonec je natřete akrylovou barvou.

Velikonoční dřevěné dekorace jsou nekonečnou inspirací. Ozdoby vyrobené z porcelánových zajíčků, zelených větví, mechu a květin mohou být vytvořeny nejen na plátku dřeva, ale také v dřevěném koši, na proutěném nebo dřevěném podnosu a dokonce i na obyčejné nenatřené dřevěné desce. Příklad? Vystřihněte několik zajíců na papír. Výslednou šablonu položte na kousek dřeva (nejlépe nenatřený) a natřete ji libovolnou barvou. Můžete také použít barvy a štětce. Bude vytvořena zajímavá grafika! Malování na dřevo je vždy hitem, stejně jako velikonoční dekorace na kousek dřeva. Tak do práce!

Velikonoční zajíčky malé a velké

Barevné velikonoční vajíčka - nápady na velikonoční dekorace

Háčkování velikonoční dekorace - vánoční inspirace

Designéři zajíčci: nejzajímavější designy nejen na Velikonoce

Velikonoční dekorace na stůl

Kategorie: