Který stůl si vybrat na zahradě nebo na terase? Zde je dekorace stolu v letních barvách. V teplých dnech, kdy se většina společenského a rodinného života přestěhuje na čerstvý vzduch, se balkony a zahrady stávají ideálním místem pro setkání a relaxaci. Stojí za to jim poskytnout stůl a také použít jako místo k jídlu venku. Pokud plánujete zahradní párty a nevíte, jaké dekorace stolů si vybrat, podívejte se na náš návrh uspořádání!

Představujeme návrh efektivní dekorace stolů na zahradě v odstínech bílé, fialové a modré. Modré látky přinášejí svěžest, optické osvěžení stolu a zahrady, odradí hmyz od zájmu o nádobí a bílé prvky vytvářejí pocit čistoty. Tato pokrývka stolu bude dobře fungovat při rodinných oslavách a setkáních s přáteli.

Uspořádání stolů v zahradě nebo na terase: dekorativní nádobí

Uspořádání stolu v elegantním, nádherném palácovém stylu je dokonalým kontrastem k scenérii venkovské zahrady nebo konkrétnímu sousedství balkonu v bloku. Tohoto efektu můžete dosáhnout pomocí vhodného, stylizovaného nádobí a mnoha květin. Nejprve vyberte nastavení tabulky lesku. V dekoraci stolu budou fungovat prvky jako držák svíček s vysokým kovem, lesklý podnos, stojan nebo třepačka soli.

KONTROLA: skládání ubrousků krok za krokem >>>

Přidejte ozdobné talíře a misku nebo talíř naplněný až po okraj s ovocem. Elegantní, stylizované sklenice vyrobené z tlustého skla budou pro uspořádání stolu v zahradě mnohem lepší než sklenice vyrobené z tenkého skla - přilepí se ke stolu, vypadají pevně a důstojně, závan větru je nepřevrhne. Pokud je nemáte a vaše brýle jsou za větrného dne příliš lehké, uvázat je například luky s hmotností. Ubrousky shromážděné s vkusnými snubními prsteny a navíc zdobené malými květinami je dalším prvkem, který vám dodá vynikající dekoraci stolu.

Stolní dekorace v zahradě: květiny

K dekoraci uspořádání stolů použijte také květiny. Chrpy, lípy, macešky a kolumbínské květiny jsou vhodné pro kompozice v odstínech fialové a modré. Detailem, který vyniká na pozadí uspořádání stolu, mohou být také karafy naplněné vodou, snítky máty a plátky citrusů. Pokud dáváte přednost jiné barevné kombinaci stolní dekorace, co kostky ledu se zmrzlými plody uvnitř? Až skončíte s výběrem správného nádobí, naplňte stůl květinami, které podtrhnou jemný styl uspořádání, ale také mu dodají svěžest. Pozoruhodný nápad pro pěknou dekoraci stolu je dát květiny do skleněné mísy. Stejná mísa může také sloužit jako svícen a otočená vzhůru nohama ochrání ovoce nebo koláč před hmyzem.

Kategorie: