Krásný, zamlžený les umožňuje cítit vztah mezi člověkem a přírodou

3D tapety a nástěnné panely s trojrozměrným efektem jsou způsobem nekonvenčních stěn. Až donedávna, pokud jsme se chtěli rozhodnout pro originální a efektivní nástěnnou výzdobu, neměli jsme moc prostoru se předvést. Představujeme nástěnné panely s efektem trojrozměrnosti a 3D tapety!

Na trhu se objevily efektivní nástěnné panely a 3D tapety . Správně zvolené, neobvyklé dekorace na zdi mohou zcela změnit interiér - dodávají místnosti jedinečný charakter a navíc mohou vizuálně zvětšit prostor. Nyní máte na výběr mnohem více, než jen barvy, dlaždice nebo běžné tapety! Objevte možnosti tapet s 3D efektem.

3D tapety na zeď: důmyslný optický trik

Pokud vlastníte byt nebo malý pokoj a přemýšlíte, jak je zvětšit, ale tradiční zdobení optických triků se vám zdá triviální, vyberte si moderní a mimořádně efektivní variantu pro nástěnnou výzdobu, což je 3D tapeta . Jedná se o tapetu v tradiční podobě, ale na ní vytištěný obrázek vypadá trojrozměrně - „vychází“ ze zdi. 3D tapety mohou představovat abstraktní vzory nebo geometrické vzory, mají také podobu fotografických tapet, díky čemuž jsou vhodné nejen do moderních interiérů, ale také do místností uspořádaných v tradičním stylu. Realistické řecké sloupy ve vašem obývacím pokoji? Ano! 3D nástěnná malba umístěná na jedné ze zdí dává místnosti jedinečný charakter a hloubkový efekt a opticky je zvětšuje.

.. 3D tapety do kuchyně - volba pro kreativní! >>>

A jak nalepit tapety? Poslechněte si náš podcast:

Je třeba si uvědomit, že na trhu jsou nejen tapety s trojrozměrným efektem, ale také zajímavá, různorodá textura. Jedná se především o elegantní velurové tapety nebo tapety ze skleněných vláken známé svou pevností.

3D tapety, tj. Módní návrhy: les, cihla a další

3D tapety přinášejí interiéru hloubkový efekt a výběr dekorativních motivů a fotografií (v případě 3D nástěnných maleb) je opravdu obrovský. Lesní tapeta je velmi populární a v různých variantách. Mohou to být například samotné stromy, které ležely na tapetě jako svislé pruhy. Před několika lety dokonce i březové tapety vyvolaly skutečný pocit. Letos však exotické motivy a tmavě zelená vláda, proto doporučujeme zejména inspiraci divokou džunglí, stejně jako fotografie mlhavé, magické lesy.

.. Tapety a látky inspirované přírodou, tj. Městská džungle! >>>

Dalším vždy dobrým nápadem jsou městské tapety, které zobrazují velké metropole během dne nebo po setmění, krásně osvětlené. To je skvělá nabídka pro milovníky konkrétního města, ale také pro lidi, kteří chtějí představit poněkud městský elegantní interiér. Tyto 3D tapety vypadají skvěle nad přepážkou v kuchyni, v obývacím pokoji - hned za pohovkou - nebo v ložnici.

Nebo třeba tapety z cihel, betonu, kamene ? Vynikající, protože mnohem levnější a snadnější instalace alternativy k módní povrchové úpravě. Výrobci 3D tapet neznají žádná omezení. Vysoce kvalitní tisk s bílou, šedou nebo červenou cihlou přinese do interiéru trochu půdní styl. Stejně zajímavý bude konkrétní vzor - ideální pro moderní, minimalistické a průmyslové interiéry. Tapeta s mramorem nebo terrazzo, která se vrací, je zase oslnivým dekorativním efektem při nízkých nákladech.

Podívejte se, co doporučujeme:

3D tapety pro různé místnosti

3D tapety do kuchyně: úspěšně nahradí tradiční dlaždice nad pracovní deskou. Doporučujeme zejména fotografie s městy, ale také geometrické motivy, které dokonale odrážejí trojrozměrný efekt. Pokud je kuchyně velká a je v ní jídelní kout, 3D tapety nádherně ozdobí celou zeď.

.. 30 nápadů na krásnou zeď nad kuchyňským pultem >>>

3D tapety do obývacího pokoje: vybereme jednu zeď a tam nalepíme tapetu vybraným vzorem. Může to být zeď za pohovkou, ale ne nutně! Pamatujte, že je to nejviditelnější - pak 3D tapety správně organizují celý interiér obývacího pokoje a stojí za to si vybrat nábytek nebo doplňky. A doporučená témata? Existuje spousta možností: zamlžený les, rustikální cihla, beton s množstvím drsné textury nebo knihovna plná knih až ke stropu.

3D tapety do ložnice: v místnosti pro odpočinek by měla být tapeta, jejíž design a barvy vám umožní uklidnit se a relaxovat. Proto všechny motivy související s přírodou, krásnými výhledy nebo elegantními dokončovacími materiály fungují dobře. Kdo by nechtěl spát v mramorové ložnici?

3D tapety pro sál: tapety se svislými ozdobnými motivy opticky zvětšují interiér, zejména při jednání s malým sálem. Doporučujeme lesní tapety.

Dekorativní stěny s 3D efektem

Zajímavou alternativou k 3D tapetám jsou měkké nástěnné panely s trojrozměrným efektem. Najdete je například v nabídce Soft Wall Factory. Nástěnné panely Fluffo 3D se vyznačují výrazným designem, zářivými barvami a viditelným trojrozměrným efektem. Jsou vyrobeny z pružné polyuretanové pěny, navíc pokryté speciální strukturou, díky níž jsou panely samé na dotek. Jedinečnost měkkých 3D panelů spočívá především v kombinaci designérské formy se zvukově izolačními vlastnostmi - stačí je zakrýt jednou stěnou a interiér výrazně změní jeho akustiku a získá vizuální teplo. 3D panely jsou snadným a efektivním způsobem, jak změnit vybranou místnost a dát jí jedinečný charakter.

.. Akustické panely - díky čemu vynikají? >>>

Měkké stěnové panely Fluffo: stěna s trojrozměrným efektem

Měkké 3D nástěnné panely Fluffo se vyznačují výrazným designem, zářivými barvami a viditelným trojrozměrným efektem. Panely jsou vyrobeny z pružné polyuretanové pěny, která byla pokryta speciální strukturou připomínající samet. Díky rozdílné výšce panelů zaujme zeď trojrozměrný rozměr. Jedinečnost měkkých panelů spočívá především v kombinaci designové formy stěnových panelů se zvukově izolačními vlastnostmi. Pouze jedna zeď pokrytá panely a místnost výrazně změní akustiku a vizuálně získá teplou auru. Nyní změníme interiér jednoduchým, jednoduchým a příjemným způsobem.

Nejzajímavější 3D tapety: viz VIDEO

Podívejte se, jak různé 3D tapety vypadají uvnitř. Shromáždili jsme ty nejzajímavější návrhy!

Foto galerie: 3D nástěnné panely

Poutavé trojrozměrné nástěnné dekorace - inspirace ve fotogalerii! Podívejte se, jak používat 3D panely v interiéru.

Nástěnné panely 3D Dunes

Autor: DecoMania.pl

3D panely s moderní výzdobou stěny

Nástěnné dekorace panely, tapety inspirace

Akustické a 3D panely: nápad pro dekorace na zeď a strop

Kategorie: