Poláci milují rodinné oslavy - setkání u společného stolu plného oblíbených jídel. Kouzlu těchto okamžiků musí předcházet pečlivé kuchyňské přípravy. Existuje nějaký způsob, jak je zpříjemnit a zároveň přidat novou chuť tradičním pokrmům? Ano! Pečení s přídavkem páry.

Parní pece Parní pece používají horký vzduch v kombinaci s párou. Jak se to promítá do chuti a kvality tradičních polských jídel a pečiva? Díky páře zůstává maso jemné a šťavnaté. Těsto stoupá lépe, má křupavější krustu a měkčí střed. Kromě toho vám pára přidaná během pečení umožňuje dosáhnout nejlepší chuti každé misky při zachování její šťavnatosti, jakož i živin, vitamínů a mikroprvků. Kromě toho můžeme vařit zdravěji, protože používáme méně tuku. Parní vaření je také o 20% rychlejší než tradiční pečení, což znamená úsporu času, což je cenné před každým velkým setkáním s rodinou nebo přáteli. Pojďme se podívat na parní trouby Electrolux.

Skutečně intuitivní trouby švédské značky Electrolux jsou vybaveny mnoha funkcemi, které usnadňují vaření a zároveň zajišťují nejlepší chuťové vlastnosti jídla. Umožňují jak tradiční pečení horkým vzduchem, tak použití páry. Kromě toho se vyznačují promyšleným, elegantním skandinávským designem . Intuitivní servis a funkčnost jdou ruku v ruce s designem, který je v souladu s dekorem moderní a náročné kuchyně.

Výhody parních pecí Electrolux

Konektivita. Ve spojení s aplikací MyElectrolux vám umožňuje dálkově řídit proces pečení a měnit dobu pečení a teplotu, i když jste mimo kuchyni. Můžete si také vybrat svůj oblíbený recept v aplikaci a trouba upraví všechna nastavení pečení sama.

Asistované vaření. Asistent vaření se může stát soukromým šéfkuchařem! Stačí si vybrat jeden z definovaných receptů a pak si užít dokonalé efekty.

Meatprobe. Díky tomu si můžeme být jisti, že připravená jídla budou chutná pokaždé. Jak to funguje Nejprve určíme, jak chceme misku připravit (jakou teplotu má dosáhnout). Sonda na maso monitoruje vnitřní teplotu jídla, což chrání před rizikem podvaření nebo přehřátí. Když je jídlo hotové, sonda na maso signalizuje konec vaření a vypne troubu.

Vynikající jídlo za kratší dobu. S kompaktní troubou CombiQuick ušetříte více času, aniž byste ztratili chuť jídel. Kombinace horkého vzduchu, mikrovlnné trouby a různých režimů zajišťuje dvakrát tak rychlé pečení ve srovnání se standardními spotřebiči.

Intuitivní služba. Rychlé menu poskytuje rychlý přístup ke třem nejpoužívanějším funkcím. Další jsou k dispozici v rozbalovací nabídce.

Steamify®. Musíte pouze nastavit teplotu a trouba automaticky vybere optimální množství páry a upraví zbývající provozní parametry tak, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.

Bezpečnost. V zájmu nejmladších členů domácnosti se přední dveře skládají z několika vrstev skla, takže při pečení zůstávají na dotek chladné. Teleskopická vedení zase chrání horký kov před vypadnutím při jeho vyjmutí z trouby.

Čistota. Po vaření bude mytí trouby usnadněno funkcí páry, která změkčuje nečistoty a umožňuje jejich snadné odstranění.

Co nové pece Electrolux SteamBoost nabízejí?

Parní pece SteamBoost umožňují jak tradiční vaření horkým vzduchem, tak i použití páry k pečení koláčů a chleba, k vaření masa a pekáčů, vaření v páře nebo ohřívání dříve připravených jídel . Klíčovými vlastnostmi jsou pokročilé funkce, které usnadňují kulinářskou kreativitu a péči o nejlepší chuťové hodnoty pečeného zboží. Mluvíme o regulaci teploty, rychlém ohřevu a dokonce i pečení.

Více v článku: Dobře upečené párou. Moderní pece SteamBoost >>

a v galerii níže:

Parní pece SteamBoost

Kategorie: