Fragment zdi až k okenním rámům byl vymalován do jemného růžového prášku. Jednoduchý a velmi efektivní nápad pro návrh interiéru.

Návrh interiéru: Borysewicz a Munzar

Příprava bytu k pronájmu je složitý proces. Mnoho pronajímatelů dělá chyby, jejichž důsledky mohou být malý počet dobrovolníků, neuspokojivý zisk a příliš časté opravy. Poradíme vám, jak si zapamatovat, aby vaše půjčovna byla rychlá, efektivní a bezproblémová.

Kdo bude náš nájemce?

Toto je první otázka, kterou si musíme položit. Řada následných rozhodnutí bude záviset na odpovědi. V první řadě jde o nalezení správného rozpočtu pro vaši investici do pronájmu. Nechceme přehánět styl bytu, pokud plánujeme pronajmout prostory studentům. Nebudeme schopni požadovat od studentské kapsy tolik, aby se předražená investice stala výnosnou. To nutně neznamená drastické snížení kvality připravovaných prostor. Níže navrhujeme, jak zatraktivnit náš byt k pronájmu i za nízkou cenu.

Jak zařídit byt k pronájmu. Především jednoduchost.

Každý z nás má svůj vlastní vkus, často velmi originální. Při přípravě bytu k pronájmu musíme vzít stranou naše osobní estetické preference. Nájemce bude s větší pravděpodobností žít v bytě, ve kterém vidí místo pro sebe a svůj vkus, než v tom, který ho přemůže estetikou někoho jiného. Existuje několik dobrých principů, které by měly být považovány za výchozí bod.

 • Biel . Možná se nám líbí odvážné, živé barvy. Mezi stěnami s neutrálními jasnými barvami se většina lidí bude cítit bezpečně. Bělost zdí nic neukládá a dokonce povzbuzuje, aby místo dalo soukromý charakter. Kromě toho, bílé stěny rozjasní byt - což v případě malých filmů zvýší dojem prostornosti, a navíc usnadní fotografování atraktivních fotografií z areálu. Bílá barva je také nejlevnější.

 • Nedostatek nábytku. Zdá se, že někteří pronajímatelé považují své byty k pronájmu za skladovací prostor pro nepoužitý nábytek. Přeplněné pokoje se nejen zdají menší, ale - jako barevné stěny - mohou přemoci a způsobit pocit podivnosti. Postarejme se o potřebný nábytek a necháme spoustu prázdného prostoru - potenciální nájemci se budou cítit povzbuzeni k uspořádání vlastního bytu.

 • Funkční rozdělení . Pokud na to máme vliv, ujistěte se, že byt je používán intuitivně. Rozložení funkcí bytu je třeba okamžitě pociťovat. To usnadní potenciálnímu nájemci představení sebe sama jako uživatele vesmíru při první návštěvě. Jednoduché a funkční rozvržení je důležitější než sofistikované detaily nebo pomůcky.

Jak připravit byt k pronájmu a nezkrachovat

Když se podíváme na atraktivní nabídky pronájmu, máme dojem, že do vzhledu pronajatého bytu bylo investováno mnoho peněz. Naštěstí to nemusí být pravda. Několik jednoduchých pravidel nám umožní vylepšit byt k pronájmu bez překročení rozpočtu.

 • Volné, světlé a čisté prostory . Jednoduše vyprázdnění bytu zbytečných věcí zvyšuje jeho atraktivitu. Tento jednoduchý způsob, který nic nestojí, zvýší šance na nalezení nájemce a hodnotu bytu. Kromě toho je zásadní důkladné objednání - zejména při přípravě bytu na focení.

 • Použitý nábytek a vybavení . Při výběru potřebného nábytku pro pronájem bytu nemusíme investovat do nového nábytku. Online nástěnky jsou vyplněny jednoduchým, estetickým nábytkem za poloviční cenu. Většina z nich nemá správné známky použití. Nebojme se takového řešení také v případě domácích spotřebičů - v tomto případě se však ujistěte, že zařízení je plně funkční. Úleva na rozpočtu - obrovská.

 • Trvanlivost nad stylem. Při zajišťování pronájmu bytu se zaměřme na řešení s vysokou životností. Pokud jsme se rozhodli pronajmout byt, často to znamená, že máme v úmyslu profitovat z pronájmu po mnoho let nebo dokonce desetiletí. Naše náklady nekončí investicí do předběžné přípravy bytu. Čekají nás však četné renovace, opravy atd. Rozumná rozhodnutí v počáteční fázi mohou výrazně snížit frekvenci nezbytných oprav a výměn.

Zvláštní situací je příprava bytu na krátkodobý pronájem . Uspořádání a údržba takového bytu, který má být alternativou k základně hotelů a ubytoven v naší oblasti, je o něco náročnější.

Nejprve je nutné zajistit, aby byl byt vybaven řadou občanské vybavenosti, kterou nemusíme dlouhodobým nájemcům poskytovat. Mezi ně patří:

 • žehlící potřeby,
 • vlasy,
 • ručníky a ložní prádlo,
 • varná konvice,
 • sada základních nádob, nádobí a příborů.

Je dobré poskytnout hostům čaj a kávu. Pronájem bytu na den vyžaduje pravidelné profesionální úklid po každém hostu. V případě krátkodobého pronájmu je třeba ještě více zdůraznit, jak vypadá byt na obrázcích - v tomto případě to bude jediný zdroj znalostí o našem bytě. Zajistíme, aby fotografie vypadaly atraktivně, ale pravdivě - nemůžeme si dovolit špatné recenze na internetu kvůli nesrovnalostem s popisem.

Zařízený byt k pronájmu. Což je nejdůležitější.

V každé investici, a tedy i v případě přípravy bytu k pronájmu, musíme upřednostnit. Obzvláště pokud je náš rozpočet omezený. Pokud se můžeme soustředit pouze na vybrané aspekty bytu, zaměřme se na instalace, kuchyň, koupelnu, stěny a podlahy.

 • Zařízení . Byt musí být účinný a bezpečný. Voda, kanalizace, elektřina, topení a plyn musí fungovat bezchybně. I když nájemce chybí při sledování bytu, závadné instalace, které jeho život nepohodlně ohrožují potřebou častých oprav a dokonce značné katastrofy ve formě povodní nebo požárů.

 • Kuchyň a koupelna . Tyto dvě místnosti jsou rozhodující při hodnocení bytu. Pokud představují obrázek úhlednosti, pořádku, hygieny a funkčnosti - celý byt má šanci udělat opravdu dobrý dojem. Pokud v koupelně a kuchyni zůstanou zbytky - může položit stín i na slušně připravený byt. Stojí za to investovat do dobrých a trvalých řešení v kuchyni a koupelně.

 • Wall. Pěkné zdi působí dobře. Pokud byt ohrožuje nerovnoměrné omítky, ani ty nejmodernější dekorace jej nezachrání. Stojí za to investovat do pěkné povrchové úpravy stěny a dobré kvality barvy.

 • Podlahy. Podlahy v bytě k pronájmu by měly vyvolat dojem, že jsou čisté a uklizené a snadno udržovatelné. Koberce a koberce vypadnou - vyberte si světlé lakované desky nebo podlahové panely a ve snadno špinavých místnostech - podlahové dlaždice. V nejpoužívanějších místnostech se postaráme o povrch s nízkým otěrem.

Garsoniéra k pronájmu

Autor: martynamidel

Byt k pronájmu

Kategorie: