Dlaždice slínku Granville skvěle fungují v uspořádání kuchyně i obývacího pokoje

Cihla v kuchyni je skvělá alternativa k obkladům nad pracovní deskou. Cihlová zeď se hodí zejména do moderních interiérů. Cihlová zeď obklopená chromovými doplňky a moderním nábytkem bude vypadat designérsky a zajímavě. Podívejte se na 10 pěkných nápadů pro uspořádání kuchyně s cihlou!

Na rozdíl od vzhledu, uspořádání kuchyně s cihlovou zdí nezapadá pouze do rustikálních interiérů, s odkazem na venkovské klima. Cihla v kuchyni s cihlou je ideální pro moderní interiéry za předpokladu, že cihlové prvky dobře uspořádáme.

Cihla v kuchyni: co stojí za to vědět?

Cihla v interiéru se stala horkým trendem v uspořádání. Cihlová zeď může zdobit stěny v kuchyni nebo jiné místnosti, i když nežijete v předválečném činžovním domě. Výrobci soutěží v cihelných výrobcích, které dokonale zdobí každý byt a připomínají tradiční cihly na zdi. Cihla na zdi vždy přináší útulnou atmosféru.

Nenechte si ujít: Byty v činžovním domě - inspirace - FOTOGALERIE >>>

Cihla v kuchyni: jak použít v uspořádání?

Cihlová zeď v uspořádání moderní kuchyně může být umístěna nad kuchyňským pultem nebo nad sporákem, ale stojí za to ji chránit impregnací, která ochrání před mastnotou. Uspořádání kuchyně s cihlovou zdí bude jistě originální a zajímavé a složení cihly může kombinovat kuchyň otevřenou do obývacího pokoje nebo být odkazem na styl kuchyně v jídelně.

Cihla v kuchyni mohou mít přirozenou barvu nebo mohou být natřeny barvou, která odpovídá stylu interiéru. V moderních kuchyních vypadají obílené cihlové zdi pěkně, oproti nimž vypadají nádherně chromové doplňky a značkový nábytek.

Viz také: Moderní kuchyně - FOTOGALERIE >>>

Cihla v kuchyni vypadá fenomenálně, vytváří skvělý styl a atmosféru interiéru. Takové uspořádání kuchyně určitě věnovat pozornost. Vybrali jsme fotografie kuchyně, jejíž majitelé se rozhodli dokončit zeď cihlou. Podívejte se na uspořádání kuchyně s cihlovou zeď moderní a stylové. Těžko říci, která z prezentovaných kuchyní je nejhezčí, protože jsou detailně upraveny!

Sázejte na slínku

Slínek má řadu výhod a je používán v mnoha projektech díky svým velkým technickým parametrům, vysoké kvalitě a rozmanitosti odstínů. Cihly slínku jsou zárukou trvanlivosti a pevnosti povrchu, která bude vypadat esteticky i po několika desítkách let. Zde jsou tři příklady zajímavých řešení Röben:

MILTON - směs barev jemně podtržených lesklým povrchem a heterogenní strukturou připomínající přírodní drážky.

GRANITA - je nabídka pro lidi, kteří si cení odvážných a výrazných řešení. Jeho největší výhodou jsou neobvyklé barvy, které kombinují hnědou a grafitovou s čistě bílou, stejně jako heterogenní povrch napodobující přírodní deprese. Tato výrazná dlaždice jde perfektně s neobvyklými a originálními designy, například se zvýrazněním vybraných zón v interiéru.

RIVERSDALE - je zajímavá nabídka, která zdůrazní krásu rustikálního designu. Tato dlaždice je výrazem nového pohledu na klasiku slínku: kombinace vínové a hnědé odstíny vytváří utlumený, ale výrazný návrh rafinovaný jemnými drážkami.

Pro více informací navštivte prosím www.roben.pl

Cihla v kuchyni: skutečné nebo cihlové dlaždice

Pokud chceme mít v kuchyni cihlu, můžeme si vybrat obklad dlaždice z hladkého slínku nebo tradičně vypalované keramiky. Tyto dlaždice mají rozměry podobné klasickým cihelám, ale jsou tenčí.

Ručně tvarované dlaždice se v poslední době staly hitem v designu interiéru. Jejich vzhled napodobuje staré cihly - mají nerovný povrch a nerovnou barvu. Je však třeba si uvědomit, že jsou citlivější na vlhkost a nejsou vhodné k jejich vložení do kuchyně nad spodní skříňky, zejména v blízkosti sporáku a dřezu. Při použití dlaždic napodobujících cihly nebo slínkové dlaždice k dokončení stěny v kuchyni je vhodné je impregnovat přípravkem odolným vůči mastnotě a vodě. Při rozhodování o ručně vyráběných dlaždicích, které chceme mít jako cihly na zdi v interiéru, musíme počítat s tím, že jsou dražší. Ceny začínají od cca 3 PLN / kus.

Cihla na zdi: FOTOGALERIE

V kuchyni, obývacím pokoji, koupelně, chodbě - cihla na zdi vypadá fenomenálně v různých místnostech. Důkazy? Na obrázcích!

Kuchyně uspořádání: cihla v interiéru fotografie

Byt v obytném domě: cihla na zdi, dřevo a obývací pokoj s krbem

Cihla v koupelně v různých stylech: rustikální, průmyslová a moderní

Cihla v obývacím pokoji: nejzajímavější uspořádání

Kategorie: