Grilování je pro mnohé z nás jedním z oblíbených způsobů trávení volného času v létě. Stejně jako v několika jednoduchých krocích se inspirujeme k vytvoření jedinečného praktického boxu na příslušenství a koření, který bude během letního grilování nenahraditelný!

Jedním z nejpříjemnějších aspektů letní sezóny je stravování venku a grilování s přáteli. Aby činnosti spojené s přípravou a přípravou jídel na grilu neodradily radost z jejich slavnostní konzumace, stojí za to zajistit dobře uspořádaný prostor a doplňky kolem grilu. Podívejte se, jak vyrobit praktickou krabici na příslušenství a koření na grilování, která pomůže nejen při přípravě jídla venku, ale bude také mimořádně originální a okouzlující ozdobou jakékoli verandy nebo terasy!

Praktická krabička na příslušenství a koření: materiály

Chcete-li vytvořit praktickou krabici pro příslušenství a koření pro grilování, budete potřebovat:

Rozměry krabicové části:

Základna - 20 cm x 61 cm,
· 2 boční díly - 20 cm x 60 cm,
2 horní boční díly - 16 cm x 60 cm,
· Dvě vnitřní podpěry - 14 cm x 61 cm,
· Spice police - 46 cm dlouhá,
· 2 čelní stěny - 30 cm x 50 cm,
· Rukojeť pro krabici - 70 cm dlouhá.

Potřebné nástroje a materiály:
· Ruční pila,
· Gravírovací nástroj,
· Pilový list na dřevo,
· Frézka,
· Plochá fréza,
· Řezací vodítko,
Karbid wolframu s kulatým hrotem,
· Borovicové dřevěné desky,
· Lepidlo na dřevo,
· Šrouby,
Magnety,
Řetězy
· Závěsy.

Praktická krabička na příslušenství a koření: KROK ZA KROKEM

Jak si vyrobit praktickou krabici pro grilovací nástroje a příslušenství sami? Postupujte podle těchto jednoduchých pokynů KROK ZA KROKEM:

Krok 1: Pomocí ruční pily vystřihněte jednotlivé části krabice podle daných rozměrů. Kolem rohů pomocí skládačky.

Krok 2: Proveďte kruhové prohlubně 3-5 mm hluboko ve spodní části police na koření. Použijte frézku a rovnou řezačku kontur (6, 4 mm nebo 8, 0 mm). Poté v horní části police vytvořte otvory ve tvaru kruhů ve stejných velikostech jako prohlubně ve spodní části.
Krok 3: Na dlouhé hraně základny vystřihněte prohlubně 1 mm hluboké, které budou nutné k upevnění kloubů. Použijte připravené rozměry závěsů. Pomocí řezacího vodítka vytvořte prohlubně 3 mm hluboké a 2 cm široké ve vzdálenosti 4 cm od dlouhé hrany, která bude určena pro vnitřní podpěry.
Krok 4: Na vnější straně vyryte individuální vzor, který ozdobí vaši doručenou poštu. Použijte gravírovací nástroj a karbid wolframu s kulatým hrotem. Na zadní straně desky (tato část bude uprostřed krabice) proveďte pro police s kořením prohlubně 3-5 mm. V obou dlouhých okrajích vytvořte hluboké vybrání 1 mm, které bude nutné pro montáž závěsů.
Krok 5: Na bočních částech můžete také vyrýt svůj vlastní vzor. Nezapomeňte do nich vyvrtat otvory na prsty pomocí vrtačky do dřeva, abyste mohli krabici snadno otevřít. Na delších okrajích, které jsou naproti okrajům s otvory, vytvořte dutiny 1 mm, které budou nutné k namontování kloubů.
Krok 6: Závěsy přišroubujte k bočním částem krabice. Poté přilepte polici na koření k vyryté části a připojte dno krabičky ke koncovým stěnám pomocí šroubů. Poté přidejte úchyt pro krabici, magnety a řetězy, které budou držet boční části, když je krabička otevřená. Rámeček můžete malovat barvou, která se vám líbí.
Krok 7: Vaše doručená pošta je připravena! Happy BBQ!

[Ve výše uvedeném materiálu VYUŽÍVEJTE své nástroje: Dremel DSM20, Frézovací nástavec Dremel, standardní pilový kotouč na dřevo (MS51), 6, 4 mm (654) nebo 8, 0 mm (655) plochý obrysový řezač, řezací vodítko DSM20 (DSM840), fréza z karbidu wolframu s kulatou špičkou 3, 2 mm (9905)].

Kategorie: