Uspořádání suterénu v bílé barvě dalo vnitřní jas. Interiér navíc zajímavě staví podsvícení LED na neobvyklých místech.

Moderní interiér pro vášně a zájmy je snem každého velkého chlapce. Muži mají své hračky a musí je někde držet - to je také to, co vlastník a hlavní uživatel vnitřku pánů pro volný čas a volný čas uspořádal v suterénu bývalého … prádlo věří. Prohlédněte si fotografie interiérů z pánského domu.

Předpokládalo se, že design interiéru domu i bytu je doménou žen. Rozhodující vliv na to, kde jsou postaveny domy, mají především ženy, které jsou v této oblasti lídrem. Ale co když, v žáru uspořádání, akční plán neobsahuje „mužský prostor“? Stává se tak pozoruhodně často. Pokud muž není jen fanouškem auta a není spokojen s prostorem garáže, kterou ženy přehlížely, je třeba provést radikální kroky. Četné zájmy a sbírky mužů vyžadují vhodný rám a připravený interiér. Místo pro sběr vín, knih, starých vinylových desek a prostor pro rozvíjení zájmů a vášní jsou hlavními kritérii pro vytvoření skutečně mužského a moderního designu interiéru .

Pánský interiér: posilovna a kulečník

Představujeme dobře vyzdobený mužský interiér. V tomto interiérovém designu mají „rekreační zařízení“ asi 70 m² a nacházejí se v pračce nevyužívané roky, umístěné v suterénu činžovního domu. Je to jakousi „rekreační příloha“ k hlavnímu bytu v prvním patře jako kombinace vináren, tělocvičen, kulečníku a knihovny. Suterén byl zvýšen na 2, 30 metrů, což prohloubilo podlahovou linii co nejvíce. Exponované základy byly pokryty bílým lakovaným sklem, takže se prolínaly do celého uspořádání moderního pánského interiéru. Poté byl prostor rozdělen do tří místností: obývací pokoj s kuchyňským koutem a východem do zahrady (skrz kterou můžete jít přímo do „správného“ bytu), kulečníkovou místnost, která je také obchodem s vínem a pracovnou, a posilovnu / tělocvičnu (se saunou, cvičebním vybavením, sprcha se skotskou sprchou a parní lázní). Kuchyňský kout v obleku je malý, ale dostačující. Je zde malá lednička a myčka nádobí. Dalším prvkem, který zvyšuje kvalitu využití kuchyňského prostoru, je výsuvný pult se zařízeními pro přípravu nápojů a občerstvení, které na něm stojí. Pokud není použit, zůstává celý skrytý v budově a nezabírá zbytečný prostor.

Mužský interiér: není zřejmé kunstkamera

V moderním interiéru upoutá pozornost obrázek z 19. století v pozlacených rámečcích. Zobrazuje muže, který si šňupací tabák a pití měsíčního svitu. Za ním je trezor a v bezpečí … vysoce duchové. Kombinovaný zámek chrání přístup nezletilých a neoprávněných osob.

Pánský interiér: městské vinařství

Plíživý břečťan na stěnách je fragmentem prvního „viničního“ pojetí adaptace staré prádelny přesazené na zem. Roste díky instalaci lamp, které dává světlo podobné přirozenému a systému automatického zavlažování rostlin. Jedinou nevýhodou tohoto řešení je nadměrná vlhkost v místnosti. Stejný problém se týkal vlhkosti „vytažení ze země“, která byla dále posílena použitím sauny a sprchy. Instalace přídavného mechanického větrání problém nevyřešila úplně. Bylo také nutné vzdát se dubové podlahy ve prospěch terakoty napodobující dřevo. Naštěstí mají dlaždice formát desek a díky pečlivému umístění jednotlivých dlaždic (aby se skryla opakovatelnost továrního vzoru) na první pohled, není žádný rozdíl.

Pánský interiér: ženský prvek

Prostorná sprchová zóna je zpestřena a zpříjemněna nejen skotskými biče, ale především fotografií krásné ženy v životní velikosti. Viditelné z hlavního vchodu, pokud nejsou zavřeny pouze dveře do posilovny, okamžitě upoutají pozornost každého.

Kategorie: