V poslední době se rodina Fiesta rozrostla s volně stojícím vodovodním kohoutkem. Model splňuje nejvyšší standardy kvality, kombinuje stabilitu s lehkostí formy. Za povšimnutí stojí pěkně profilovaná hubice, automatický spínač vany / sprchy, sprchová hadice 150 cm v ocelovém opletu a kulatá základna (kterému lze snadno zabránit při chůzi nebo čištění podlahy).

Očekáváme od kuchyňských a koupelnových faucetů tři důležité věci - vypadají skvěle a budou jim sloužit dobře a na dlouhou dobu. Řada Fiesta společnosti Ferro splňuje všechny požadavky. Zaujme křivkami a úhlednou tenkou rukojetí. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Provzdušňuje proud. A díky širokému sortimentu je k dispozici v každém domě. Poskytujeme jí doporučení „M jak Flat“.

Ceníme si vizuální koherence a originálního designu stále více. Při koupi kohoutku do kuchyně hledáme model ze stejné série pro sprchu nebo umyvadlo. Řada Fiesta společnosti Fiesta se skládá z až devíti produktů: dřezová baterie, umyvadlová baterie (stojící s výtokovou zátkou s klikou a dvěma s otočnými výtoky), vana (volně stojící a na stěnu, s automatickým spínačem vany / sprchy), bidet a sprcha (na stěnu) a zapuštěné, s oválným krytem odpovídající celé kolekci). Modely jsou vybaveny keramickými regulátory zajišťujícími jejich těsnost a regulátory proudu. Díky tomu nemáme pocit, že z baterie vytéká méně vody. Proud je jemný, plný bublin, což je skvělé pro koupání nebo mytí jemné zeleniny. Výdej vody usnadňuje také přesně ovladatelná rukojeť baterie - moderní, štíhlá, zaoblená - punc řady Fiesta. Více informací na ferro.pl

Jsme společnost, která se rychle učí a má velké ambice. Naše interiéry to dobře ilustrují. Proto je třeba zmínit zejména řešení, která umožňují jakékoli koupelně bez ohledu na rozpočet proměnit se v domácí lázně. Kolekce Fiesta s působivou volně stojící baterií je bezpochyby jednou z nich. Je to víc než jen produkt, je to styl.

Je třeba si uvědomit, že řada Fiesta zahrnuje nejen vybavení koupelen. Při mytí nádobí nebo oplachování zeleniny se počítá pohodlí. Poskytuje ji dřezová baterie Fiesta BFI4. Má otočný výtok, proudový provzdušňovač a praktickou rukojeť.

Kategorie: