Béžová ložnice s čalouněným čelem a elegantním rámem z bílého starožitného nábytku působí dojmem čistého luxusu. Béžové stěny, krémové doplňky, jemně rozptýlené světlo a atmosféra intimity v newyorském kouzelném stylu. Osvětlený strop umožňuje další uspořádání monochromatického interiéru: světlo a barvy.

Uspořádání této stylové béžové ložnice bylo zaměřeno na pohodlí a bylo uspořádáno utlumeným, klidným způsobem, což zaručovalo intimitu během odpočinku. V béžové ložnici, zabalené do měkkosti materiálů a barev, není jediná zbytečná věc. Uvidíme, jak bylo v béžové ložnici dosaženo takového stupně harmonie a elegance.

Béžová ložnice: půvab a newyorský styl

Jemně rozptýlené světlo z různých odstínů v půvabném stylu vnáší do béžové ložnice atmosféru intimity. Čtyři křišťálové stropy prizmaticky odrážejí odrazy světla a visící lampy visící na obou stranách postele s látkou, zahalené stínítka stínů evokují styl bytu v New Yorku na Manhattanu. Osvětlený strop umožňuje další uspořádání monochromatického interiéru: světlo a barvy. Náladu lze vytvořit zahrnutím samostatně vybraných světelných modulů.

Béžová ložnice - fotografie a inspirace pro pěkný interiér

Béžová ložnice: barokní přitažlivost

Měřítko, prošívané ecru saténovým materiálem, čelo postele, hovorově dosahuje stropu. Jedná se o zamýšlený odkaz na přehnané baroko a do uspořádání ložnice zavádí dávku záhad.

Viz také: jak stylové doplňky doplňují interiér glamour!

Barevné spojení čelní desky s odstíny odstínů béžové a krémové na stěnách, rámech a nábytku způsobuje, že béžová ložnice zaujímá „pohyb“ - různé odstíny stejné škály barev dodávají vnitřní plasticitě, čímž se odlišuje vnímání prostoru.

Béžová ložnice: obílený nábytek a doplňky

Jen málo, ale funkční nábytek v odstínech bílé nepřekonává relaxační zónu. Violet se stal jen přízvukem viditelným na měkkých polštářích zdobících postel. V ložnici našlo své místo stylizované, úzké spodní prádlo, noční stolky a zrcadlo v bílém rámečku. Stylizovaná komoda s obloženými čelními stěnami se díky běžné tónování hodí k modernějšímu nočnímu stolku. Bílý zrcadlový rám neutrálně dokončí celek. V úmluvě bylo použito téma uspořádání: jednotná paleta - různé formy . Velmi zajímavé, rozlišující a stylové.

Barvy stěny: béžový interiér FOTKY

Doplňky modré ložnice: chytré uspořádání

Autor: Dekoria

Kategorie: