Kuchyňský kout byl oddělen od obývacího pokoje poloostrovem, jehož je nedílnou součástí
originální stůl bez jedné nohy. Deska stolu založená na držácích měří 170 cm na délku.

Adrian připouští, že tráví velmi málo času v kuchyni, takže zařízení svěřil architektovi - od výběru materiálů až po uspořádání skříní. Dal mu jen několik tipů a při práci na projektu si vybral barvu čelních ploch sám. Plná důvěra profesionála byla dobrým rozhodnutím, protože účinek - jak připouští majitel - je opravdu velmi dobrý.

Kuchyňský nábytek je obklopen širokým dřevěným rámem, tenčí zvýrazňuje vybrání umyvadlem a talířem. Díky tomuto ošetření získala kuchyně hloubku a prostor. Krásný medový odstín kartáčovaného dubu (umístěný mezi povrchy v chladných barvách bílé, šedé, světle zelené) - zahřívá a vylepšuje je. Zeď ve výklenku byla lemována sintrovaným křemenem Laminam Cava Bianco Statuario Venato, desky jsou vyrobeny ze stejného materiálu. Na rozdíl od přírodního mramoru je odolný vůči skvrnám.

V této kuchyni je mnoho skvělých a velmi účinných řešení. Podívejte se na ně v posledním zářijovém vydání M jak flat. Najdete zde také odborné rady, tipy - jak účinně renovovat obývací pokoj, uspořádat malou koupelnu, dozvědět se o materiálech, které nyní dobývají interiér.

M jako byt

Téma změny klimatu a potřeba nového přístupu k přírodním statkům se nás týká. Po mnoho let píšeme o určitém trendu a zvyšování povědomí o ohleduplných lidech. Navrhujeme jednoduché způsoby, jak šetřit elektřinu a vodu.

Kupte poslední číslo

Kategorie: