Každý týden trávíme v kuchyni několik hodin až několik hodin. Není divu - právě zde připravujeme pokrmy a nápoje, pečeme, umýváme nádobí, někdy také jídlo. Většina těchto činností vyžaduje přístup k tekoucí vodě, takže je těžké si představit kuchyň bez dřezu. Při hledání nejvhodnějšího modelu musíte vzít v úvahu mnoho jeho funkcí: vzhled, trvanlivost, snadné čištění, funkčnost. Kombinace všech těchto prvků není nijak zvlášť obtížná - jen dobrý nápad!

Můžeme začít hledat inspiraci přezkoumáním dostupných produktů. Umyvadla z nabídky FERRO mají různé tvary a velikosti . Bude pro ně snadné vybrat si místo, kde budou pracovat v praxi, a přitom stylově dodávat kuchyni. Navzdory modernímu designu také dokonale ladí se stylovými interiéry. Například model BIZZY viditelný na fotografii je dokonalým doplňkem místnosti v provensálském stylu.

Stojanová dřezová mísa TIGA VerdeLine a jednokomorový dřez BIZZY, zde v pískové barvě, průměr 52 cm.

Myšlenkou, která jistě zaujme majitele velkých kuchyní, je instalace dřezu na centrálně umístěný ostrov . Toto ošetření usnadní jeho použití a poskytne vám volný přístup k tekoucí vodě. Toto praktické řešení může být zvláště užitečné při společném vaření jídel. Místnost vybavená ostrovem je moderní a moderní, ale především dává pocit optimálního využití prostoru. To je dokonale vidět na obrázku uspořádání s OZZY bílou jedno a půlkomorovou myčkou nádobí.

Stojanová dřezová baterie s pružnou hubicí ZUMBA, zde v energetické citronové barvě a dřezem OZZY jedno a půl, zde bílá s rozměry 91x52 cm.

Alternativou k dřezu umístěnému na ostrově může být umístění pod oknem . Toto řešení je velmi populární, což má samozřejmě své opodstatnění. Přirozené denní světlo je naším spojencem během mnoha domácích prací - také při mytí nádobí nebo mytí zeleniny nebo ovoce. Určitě však oceníme i další výhody - včetně možnosti získat čerstvý vzduch nebo obdivovat krásné počasí při mytí talířů, hrnců a příborů.

Žulový dřez MEZZO.

Nabídka FERRO zahrnuje dva typy dřezů: vyrobené ze směsi speciálních materiálů, zvané žula a ocel. Liší se nejen technickými parametry, ale také celkovou estetikou. Volba mezi těmito možnostmi bude dalším důležitým krokem při navrhování naší vysněné kuchyně. Modely z nerezové oceli se vyznačují vysokou odolností (včetně odolnosti vůči nečistotám a vysokou teplotou) a minimalistickou elegancí. Kovový povrch se esteticky mísí s téměř všemi barvami, což nám při uspořádání kuchyně poskytne spoustu svobody.

Výsuvná dřezová baterie FREYA, určená pro žulové dřezy, zde v kombinaci s dřezovým dřezem OZZY ve velikosti 91x52 cm a pískovou barvou.

Žula je ještě odolnější než ocelové dřezy . Jsou vyrobeny z křemene, pryskyřice a speciálního tvrdidla . Konečný produkt je tedy odolný nejen vůči nárazům, ale také proti zbarvení. Do směsi se také přidávají barviva, aby se dosáhlo požadované barvy. To vám umožní snadno vybrat barvu modelu, který vás zajímá, aby se ozdobil zbytek místnosti. Výše uvedené uspořádání ukazuje esteticky neutrální pískovou verzi dřezu OZZY.

A co dřezové baterie ? Kromě modelů prezentovaných na aranžovacích fotografiích stojí za to doporučit také tento jedinečný osm:

Ferro dřezové míchačky. V horním řádku zleva: Freya, Sonata, Tiga VerdeLine (nový), Zicco (nový); v dolním řádku zleva: Adore (nový), Freya, Fiesta (nový) a Zumba (s pružnou hubicí - nový).

Kategorie: