Jak zařídit elegantní obývací pokoj? Hnědá je tlumená, přirozená barva, která vytváří příjemnou náladu a působí relaxačně, což je příznivé pro odpočinek v obývacím pokoji. Uspořádání obývacího pokoje v hnědých barvách lze plánovat v klasické i moderní verzi. OBÝVACÍ POKOJ inspirace v hnědé [FOTOGALERIE].

Velký výběr různých odstínů hnědé umožňuje použít několik odstínů této barvy v uspořádání obývacího pokoje. Hnědá je teplá barva, která v sobě nese obrovskou dávku pozitivní energie a mnoho možností aranžmá.

Hnědá může být zachována v romantickém, moderním, uměleckém, pastelovém nebo energetickém stylu. Uspořádání obývacího pokoje v hnědé do značné míry závisí na oblasti, kterou máme. Zde je několik nápadů na hnědý obývací pokoj.

Hnědá v obýváku

Uspořádání obývacího pokoje v hnědé dává mnoho možností - především proto, že hnědá barva stěn, nábytku nebo podlahy dokonale ladí s ostatními barvami. Teplé čokoládově hnědé, červené, béžové v kombinaci s odstíny bílé nebo šedé - to jsou dobré nápady pro uspořádání elegantního obývacího pokoje. Hnědá je barva země, stromů, dřeva, tedy všeho, co je přirozené.

S čím kombinovat hnědou?

Při sestavování barevné palety v aranžmá obývacího pokoje musíte vědět, že hnědá barva se dobře doplňuje s pastelovými a béžovými odstíny. Hnědá v kombinaci s bílou tvoří sofistikované, dokonalé duo, které dodává interiéru charakter. Béžová v kombinaci s hnědou zahřejí interiér, takže obývací pokoj získá útulnou atmosféru. V elegantním obývacím pokoji se hnědá hodí i se zlatými a stříbrnými detaily.

Hnědá nemusí zůstat jen v klidných barevných paletách.Dalším, odvážnějším návrhem hnědé v obývacím pokoji jsou intenzivní, jasné barvy. Hnědá v aranžmá obývacího pokoje bude dobře ladit s tmavě fialovou, pastelově růžovou, jemnou žlutou a červenou. Každá barva nám dodá jiný efekt, bude záležet na vhodné kombinaci barev.

Elegantní obývací pokoj v hnědých

Bronz v aranžmá obývacího pokoje v moderní edici je minimalistický glamour styl. Tento dekor nám umožní zařídit elegantní obývací pokoj. Dominantními barvami jsou černá, bílá a hnědá. Se světlou podlahou a tmavou pohovkou dokonale ladí hnědý koberec a další doplňky. Obývací pokoj s tmavě hnědou pohovkou ladí se světlou podlahou.

Aranžmá obývacího pokoje s hnědou barvou bude vypadat skvěle i v eko stylu. Ratanový a dřevěný nábytek na pozadí hnědých stěn bude vypadat velmi přirozeně. Hnědý obývací pokoj je přirozeným základem pro dekorativní prvky. Hnědé v obývacím pokoji v ekologickém stylu vypadají dobře v kombinaci se zelení.Zelená může kralovat stěnám a nábytek a doplňky mohou být v béžové a hnědé, nebo v opačné kombinaci.

Uspořádání hnědého obývacího pokoje: provensálský styl

Aranžmá obývacího pokoje v hnědé a béžové barvě je interiér v romantickém stylu Provence. Světlé, tlumené barvy interiér opticky zvětšily. Provensálskou atmosféru v hnědém obývacím pokoji získáte díky bílému nábytku a stylizovaným doplňkům. Světle hnědá barva může dominovat v sedací části obývacího pokoje, může to být bílý stůl a čalouněná hnědá křesla a pohovky.

SondaZařídili byste si obývací pokoj v hnědých?Ano, líbí se mi hnědé interiéryNE! Hnědé nejsou moje věc…

Kategorie: