Koupelna, která kombinuje módní minimalismus s tak populárním skandinávským stylem. Jeho výzdobou je Algeo Square - moderní podomítková mísa s elegantním tvarem, která kombinuje obdélníkový motiv s hladkou, plynulou linkou a ergonomicky dokonale plochou rukojetí. Má výtok 18 cm dlouhý s provzdušňovačem a keramickým regulátorem. Společně s vanou se nachází pár skrytých kohoutků s bodovou sprchou, které patří do stejné kolekce. Vybaven keramickým regulátorem, keramickým spínačem vany / sprchy a výlevkou 19 cm s provzdušňovačem. FERRO, www.ferro.pl

KOUPELNY: FOTKY. 20 koupelnových vzorů v naší galerii! Najděte si u nás inspiraci pro uspořádání vaší koupelny. Krásná koupelna a úspěšný design určují potěšení z používání a funkčnosti interiéru.

Zde jsou nejkrásnější návrhy koupelen! V nich převládá bílá, ale nejen - mají povrchové úpravy, které vytvářejí moderní styl uspořádání. Kromě toho najdete koupelnové uspořádání v retro klimatu nebo eklektický dekor koupelny jsou nyní velmi módní. Koupelnové designy získávají jedinečný charakter se starým nábytkem a stylizovaným nábytkem. Nechte se inspirovat našimi návrhy - viz zajímavé a originální koupelny FOTKY

Design koupelny: trendy

Každý z nás sní, že jeho koupelna je funkční a jedinečná, a v praxi se ukazuje, že nejsme vždy schopni sami navrhnout dokonalý interiér. Než začneme navrhovat koupelnu, podívejte se na naše inspirace a FOTKY KOUPELNY.

V nejnovějších designech koupelny je stále méně a méně dlaždic, často koupelna má dřevěné povrchové úpravy, a pokud jsou dlaždice dekorativní, na určených místech. V koupelně v nové verzi jsou lesklé bílé dlaždice v kombinaci s hrubým dřevem na podlaze.

Design koupelny v původním vydání velmi často obsahuje různé typy kamene. Dokonale navržená koupelna je touhou mnoha z nás. Pohodlné, stylové a funkční - to jsou tři prvky, které by měly být součástí uspořádání a designu koupelny.

Jednoduché tvary a monochromatické interiéry jsou základními pokyny pro koupelny 2013. To zaručuje charakter a funkčnost koupelny. Jednoduché formy nábytku, kabiny a umyvadla, tento trend je vkusný a oblíbený, pravděpodobně to bude trvat dlouho.

Vybavení koupelny: stylizované vybavení

Na trhu jsou koupelnové obklady, které odpovídají retro vzhledu a stylizovanému kování. S jejich pomocí dáme koupelně postavu jako v interiérech z minulých let. Dekorace koupelny, odkazující na staré éry, osloví sentimentální lidi, kteří mají rádi tradiční motivy v designu interiéru.

Podívejte se na zajímavé produkty do koupelny:

Design koupelen: eklektické interiéry

Praktickým zdobením koupelny může být starý kus nábytku zděděný z dědictví po renovaci a ochraně před vlhkostí. Vyřezávaný zrcadlový rám, stylová židle nebo starožitná konzole, stojící pod dřezem místo skříně, vytvoří v koupelně úžasnou atmosféru. Eklektické designy koupelen kombinující staré a nové, jsou mimořádně originální a přitahují pozornost. Starý kus nábytku, který není k dispozici v žádném obchodě, učiní uspořádání koupelny jedinečným a výjimečným.

Doporučujeme: Eklektický interiér domu: červené cihly v uspořádání kuchyně >>>

Jak vyzdobit koupelnu - FOTOGALERIE

Podívejte se na fotogalerie stylových koupelen. Pokud stále nevíte, jak ozdobit svou koupelnu, pak se tyto fotografie pro vás určitě stanou inspirací!

Béžová koupelna

Černá a bílá koupelna - 6 inspirujících opatření

Útulná koupelna

Koupelna s praktickým šatníkem

Kategorie: