Rustikální styl s cihlovou kuchyní a cihlovou zdí. Zde jsou interiéry domu nedaleko Varšavy, jehož majitelé podlehli kouzlu krásných bříz a rozhodli se zde vybudovat své místo snů, aby tam žili. Inspirativní design domu!

Rustikální interiér domu se nachází nedaleko Varšavy, obklopen krásnými břízami. Byly to břízy, které se rozhodly pro místo, kde se má dům navrhnout a vytvořit místo snů k životu. Je skvělé tam žít a relaxovat. Majitelé chtěli jasný, světelný prostor. Přízemí domu proto nebylo rozděleno zdmi na jednotlivé místnosti. Kamenná kuchyně, šedý obývací pokoj a jídelna jsou tak umístěny na jedné ploše, odděleny pouze nábytkem. V celém designu domu byly staré a nové věci kombinovány tak, aby žily v dokonalé symbióze.

Cihlová kuchyň v domě nedaleko Varšavy

V kamenné kuchyni není žádná tradiční budova na míru. Skříně jsou zde vyrobeny z červených cihel, tradičně dubových čel, zakončených rukojetími v rustikálním stylu. Vrchní části jsou obloženy bílými čtvercovými keramickými dlaždicemi s nerovnými okraji. Okna zůstala záměrně odkrytá - takže nic nezakrývá denní světlo, které prochází skrz otvory okna do interiéru domu . Díky tomu se zachoval nerušený výhled na nádhernou zahradu. Pohodlné uspořádání kuchyně umožňuje vaření pro celou rodinu a materiály, ve kterých je dokončena, jsou odolné vůči nečistotám a poškození.

Jídelna je především velký, pohodlný dřevěný stůl

Jídelna je zvláštním místem v domě, což bylo pro majitele velmi důležité. Milují slavit jídlo s dětmi. Nejčastěji jde o víkendy. Pak spolu vaří a sedí spolu u stolu. Proto byl nutný velký a pevný stůl! Naštěstí jeden byl nalezen. Další výhodou stolu je, že byl vyroben ze starých dveří a oken a ekologie a recyklace jsou vášní majitelů. Kovové židle a lampy nad stolem jsou recyklovány. Pocházejí z Francie, přestože byly zakoupeny v Polsku.

Šedé zdi, šedá pohovka a cihla na zdi, tj. Obývací pokoj v rustikálním domě

Nejdůležitější kus nábytku v obývacím pokoji je obrovská šedá pohovka. Jeho moderní forma a barva jsou dostatečně neutrální, aby dokonale ladily s atmosférou interiéru. Polštáře pro pohodlí a dekorace jsou také vyrobeny z přírodních tkanin a klidných barev. Šedá pohovka je tak velká, že ve večerních hodinách nemusíte lovit místo, kde byste se mohli společně dívat na televizi na pohodlném místě, mluvit nebo si hrát se zbytkem rodiny. Šedé stěny v obývacím pokoji spojují všechny prvky do soudržného celku. Zároveň zdůrazňují cihlu na zdi. Podlaha v obývacím pokoji je ze dřeva. Okna jsou zakončena plátěnými závěsy ve dvou barvách: bílé a béžové. Jsou stejné tloušťky a stejné vazby, takže bílá hraje roli záclon, béžové a záclon. Na zdi nad pohovkou jsou akvarely zobrazující panský dům nedaleko Częstochowy, který kdysi vlastnila babička majitele.

Kategorie: