Pojďme leto do obývacího pokoje a na terasu. Svíčky, šálky, polštáře nebo vázy plné květin jsou nejjednodušším způsobem, jak změnit obývací pokoj na léto. Takové doplňky a dekorace interiéru nejsou drahé a díky nim bude čekání po prázdninách příjemnější nebo osladí čas po letních cestách.

Léto je roční období, kdy je nejjednodušší provést malé změny v obývacím pokoji a na terase nebo balkonu. Malé změny, které nebudou drahé, ale opravdu změní naše interiéry. Malé předměty a výzdoba interiéru jsou dostačující, které určitě stojí za to využít tuto krátkou roční dobu.

Letní obývací pokoj: květiny ve vázách, každý týden nové dekorace

Obývací pokoj nám bude v létě vděčný za malou změnu. Někdy je váza s broušenými letními květy k dispozici, a co je nejdůležitější, pouze v této roční době: pivoňky, růže, sedmikrásky, gladiátoři a později cínie a astry. Vše, co potřebujete, je několik váz umístěných na různých místech obývacího pokoje s jednotlivými květinami nebo kyticemi - záleží na myšlence a peněžence. Položme na podlahu vysokou vázu, v níž důstojní, vysokí gladiátoři vypadají krásně. Položte menší vázu s kratšími růžemi na komodu a stůl. Na konferenčním stolku nebo parapetu budou sladké sedmikrásky v malých kyticích vypadat krásně nebo rozdělené do jednotlivých květů uspořádaných v malých barevných lahvích. V závislosti na stylu obývacího pokoje mohou být láhve uspořádány v rytmu, rovnoměrně vedle sebe, nebo v romantickém nepořádku. Pokud jsou květy jednobarevné, můžeme si dovolit různé odstíny skla, ale pokud jsou mnohobarevné, umístěte je do stejných váz nebo alespoň do průhledné bílé. Pokud je salon střední nebo malý, rozhodněte se pro jednu barvu květů nebo podobný tón.

Letní obývací pokoj: barevné nádobí

Stůl v obývacím pokoji nebo na terase zaujme letním vzhledem díky barevnému nádobí. Obchody nyní mají obrovský výběr levné barevné keramiky - konec konců, letní prodeje probíhají. Pojďme si koupit pár šálků se vzorem oblíbených květin. Co by mohlo být příjemnější v létě než ranní káva, před odjezdem do práce, na terasu nebo balkon s „květinovým“ šálkem. Po zbytek roku nám tyto chvíle budou chybět …

Letní obývací pokoj: barevné polštáře a koberečky

Rovněž stojí za to zajistit pohodlí v obývacím pokoji a na balkoně. Textilní dekorace interiéru, tj. Barevné polštáře a koberečky, pro chladnější večery zjemní a zpříjemní dřevěné nebo kovové židle a křesla. Pokud jsme absolutní minimalisté a majitelé terasy v moderním činžovním domě, kde zelené rostliny ve zmenšených květináčích vypadají nejkrásnější, kapka letní barvy ve formě polštářů a koberečků příjemně oživí náš obývací pokoj rozšířený v této roční době.

Kategorie: