Shabby chic style je stále častěji hostem v designu interiéru. Ošuntělý elegantní nábytek s opotřebovanou barvou, stylizovaný předměty označenými zubem času, dodá každému interiéru jedinečný půvab a do uspořádaného prostoru představí poněkud romantický charakter. Představujeme interiérové doplňky v ošuntělém elegantním stylu, který bude nepopiratelnou ozdobou interiérů vyzdobených v ženském klimatu!

Shabby chic furniture je nejčastěji vybrán pro interiérový design v retro a vintage stylu . Budou také vypadat skvěle v moderních interiérech, kde budou jedinečným kontrastem ke zbytku uspořádání. Jemný, jemný a sofistikovaný nábytek dodá zařízenému prostoru jedinečný charakter a do interiéru vnáší mírně romantickou atmosféru. Shabby chic style osloví ty, kteří mají rádi dekorativní stylové interiéry.

Shabby schic style: království stylových objektů

V ošuntělých elegantních interiérech vládne bílá. Starý, zrekonstruovaný a malovaný nábytek můžeme úspěšně kombinovat s novým. Nejdůležitější věcí je, že celek by měl být udržován v podobném stylu. Objekty nabílené s charakteristickým průsvitným dřevem jsou nejlépe prezentovány ve společnosti jemných pastelů. Prostory zdobené v romantickém ošuntělém elegantním stylu milují jemné růžové, jemné modré a tlumené šeříky. Pozadí pro jemné uspořádání ve stylu shabby chic může být teplá hnědá nebo stylový grafit. Stará komoda, stará židle nebo stůl označený zubem času - každému z nich můžeme dát druhý život. V každém z těchto nábytků můžeme vdechnout nový příběh, který dokonale zapadá do stále populárnějšího trendu. Stylový ošuntělý elegantní nábytek změní jakýkoli prostor a obalí jej v ženské, mimořádně stylové atmosféře.

Přečtěte si také: Jak obnovit proutěný nábytek KROK ZA KROKEM

Domácí metody: jak čistit proutí?

Nejzajímavější metody stárnutí dřevěného nábytku! GALERIE

Interiérový design ve shabby chic stylu FOTOGALERIE

Lakovací nábytek: nábytek stínovaný křídovými barvami

Chléb shabby chic: decoupage dekorace KROK ZA KROKEM

Kategorie: