Sklenice pod kuchyňskou skříní vypadají esteticky a prakticky. Ukážeme, jak vytvořit takovou strukturu pro skladování v kuchyni sami. Doporučujeme těm, kteří mají rádi všechno v kuchyni (foto Mariusz Bykowski).

Koření kontejnery jsou nejjednodušší způsob, jak uspořádat všechny druhy produktů v kuchyni nebo spíž. Sklenice na koření upevněné pod skříňkou zaručují nejen pořádek, ale jsou také ozdobným doplňkem do interiéru. Naučte se, jak sami vytvářet módní a okouzlující kontejnery na koření.

Nádoby na koření: jednoduchý způsob objednání kuchyně

Máte rádi po ruce cereálie, těstoviny nebo koření a nechcete ztrácet prostor na desce? Nabízíme jednoduché řešení - zavěšené sklenice na koření. Tento úkol pro kutily je snadný a nestojí to moc. Zde je krok za krokem návod, jak připravit nádoby na koření a jiná jídla do kuchyně. Používání nádob bude snazší, pokud budou uspořádány střídavě než po sobě. Vzadu umístíme sklenice s větší kapacitou, zatímco menší vpředu.

Viz také: DIY: skvělá dekorace pro sklenice. Nápad na prázdné sklenice

Koření: potřebné materiály

  • sklenice s víčkem (3 ks 0, 9 l, 3 ks 0, 5 l)
  • fix
  • pravítko nebo pravítko
  • křída
  • akumulátorové vrtačky
  • vruty do dřeva
  • samolepicí desková fólie
  • sklo
  • nůžky

Nenechte si ujít: Léto ve sklenici. Přípravy ve vkusném prostředí

Nádoby na koření: pokyny krok za krokem

1. Vyplňte potřebné materiály, upravte počet a velikost sklenic podle konkrétních produktů a spodní plochy kuchyňské linky.
2. Nakreslete kruhy na spodní stranu podkladové fólie pomocí sklenice.
3. Řezané štítky pro sklenice s nůžkami, popište obsah křídou. Poznámka: Štítky by neměly být připevněny ke sklenicím, dokud nebyly zašroubovány tak, aby popisy byly na přední straně.
4. V závislosti na velikosti a očekávané hmotnosti sklenice vyznačte na dně uzávěru otvory na 2 až 4 místech. Vyvrtat je.
5. Upravte délku šroubu na tloušťku desky kuchyňské linky. Obvykle je to 18 mm. Šrouby musí být kratší, jinak propíchnou skříňku nebo způsobí vyboulení.
6. Na spodní straně skříňky označte místa pro upevnění sklenic a místo pro zašroubování - nejlépe otvory ve víkách.
7. Přišroubujte kryty ke spodní části skříňky.
8. Zašroubujte naplněné nádoby do víček. Použít štítky.

Přečtěte si také: Chlazené kontejnery

Originální použití sklenic (ZOBRAZIT FOTOGALERIE)

Sklenice na koření jsou ideálním způsobem, jak uspořádat produkty a vyzdobit interiér. Sklenice jsou funkční i v jiných aplikacích - podívejte se na fotogalerie níže.

2 jar life!

Autor: Dekostacja

Jak vyrobit sklenici pro jehly a nitě KROK ZA KROKEM

Trendy jaro / léto 2017: sklenice na pití

Autor: garneczki.pl

Štítky pro konzervy (SEE VIDEO)

Jak vyrobit správné štítky pro konzervy? Zjistěte níže z videa!

Kategorie: