Velikonoční stůl jako barevná louka

Zajímá vás, jak vyzdobit dům na Velikonoce? Doporučujeme ručně vyráběné velikonoční dekorace! Nejenže jsou levné - díky nim získáte jedinečnou vánoční výzdobu, protože vycházejí z řemesel. Podívejte se, jaké velikonoční dekorace si můžete snadno vyrobit. Připravili jsme 7 připravených nápadů spolu s podrobnými pokyny.

Velikonoční vejce, králíčci, jehňata, nebo možná dekorace nebo koše? Nic vám nebrání v tom, abyste to udělali sami. Je vhodné pozvat všechny členy domácnosti ke spolupráci. Obzvláště děti budou potěšeny, protože ručně vyráběné velikonoční dekorace jsou vždy hodně zábavné.

1. Ručně vyráběné velikonoční dekorace - kutilská čelenka

Při přípravě velikonočního rákosu je vhodné použít co nejvíce přírodních prvků, jako jsou vrbové větve s jehnědy, živé květiny, Řeřicha, mech, sláma, skořápky. Bude také užitečná proutí, rafie nebo květinová houba, na které pohodlně vytvoříme celou kompozici. Letos jsou velikonoční dekorace v ekologickém stylu módní, takže stojí za to využít vše, co máme po ruce.

2. DIY velikonoční dekorace - jak si vyrobit vejce ze stuhy?

Místo klasických velikonočních vajec můžeme připravit dekorace v ombre konvenci, tj. Ve stínu. K práci potřebujeme pouze vajíčka z polystyrenu, sbírku ozdobných stuh nebo stuh (různé odstíny jedné barvy), špendlíky a nůžky.

Podívejte se na velikonoční dekorace, které jsme vybrali:

3. Velikonoční dekorace - ruční práce. Jak vyrobit velikonoční jehně ze solné hmoty?

Jehněčí je tradiční, náboženský symbol Velikonoc. Takže by měl být v košíku s hostinou a na velikonočním stole. Doporučujeme, abyste si tuto výzdobu sami vyrobili ze solné hmoty, tj. Ze surovin, které máme doma. Kromě vody, mouky a soli potřebujeme také váleček, hliníkovou fólii, papír na pečení, česnek a mačkaný lak. Přesné pokyny jsou uvedeny níže!

4. Ručně vyráběné velikonoční dekorace - zajíček

Velikonoční zajíček je dalším symbolem jarních prázdnin. Tento veselý ozdobný motiv by měl být na velikonoční dekorace představen různými způsoby. Kromě figurek nebo sladkých dekorací k jídlu je dobré připravit na stole něco zvláštního. Nabízíme velmi snadno vyrobit zajíce na hůl. Potřebujeme: tlustou plsť (nejlépe černou), tužku, nůžky, dřevěné tyčinky (např. Pro špejle), samolepicí čtverečky a lepidlo (nejlépe horké). Takové zajíčky mohou být připevněny k rákosím, květináčům nebo jiným velikonočním dekoracím. Kompletní instrukce krok za krokem naleznete níže.

5. Jednoduchá, ale efektivní dekorace jarních květů

Ručně vyráběné velikonoční dekorace jsou často královstvím přírody - zejména živé květiny. Můžeme je použít k vytvoření velmi jednoduché dekorace. Z plsti (nebo například kusu svetrů, který již nepotřebujete) vytváříme „hrnec“, ve kterém budou květiny (tulipány, hyacinty) a různé ozdobné detaily.

6. Velikonoční dekorace z papíru

Pravděpodobně není nic jednoduššího než dělat velikonoční dekorace z papíru. Můžeme krájet jehňata, králíčky, slepice nebo vyrábět papírové přívěsky.

7. Ručně vyráběné velikonoční dekorace - vejce malovaná prstem

Příprava velikonoční dekorace by měla poskytnout co nejvíce potěšení. A to může být malování kraslic. Můžete to udělat štětcem, ale proč ne prsty? Tato jednoduchá technika se bude líbit zejména nejmladším členům domácnosti.

DIY velikonoční dekorace - FOTOGALERIE

Velikonoční dekorace - jak uspořádat stůl na svátky

STRAWBERRY teplejší pro velikonoční vejce KROK ZA KROKEM

Velikonoční čelenka: Velikonoční zajíček na vánoční dekorace!

Kategorie: