Swan Rotan Bowl od HK Living.

Zahradní houpačka je zábava pro děti i dospělé. Představujeme nápady na houpačku na balkon, terasu nebo do zahrady. Jak si vybrat houpačku na terase, aby odpovídala nábytku? Jak najít bezpečné místo pro bezpečné používání? Musí zahradní houpačka vždy vypadat stejně? Nechte se inspirovat našimi návrhy na zahrádky a terasy!

Pěkné počasí vás nutí trávit více času venku. Energická rána se snídaní na balkoně a líné odpoledne s kávou na terase jsou obzvláště příjemné v atraktivně uspořádaném prostředí. Jak zatraktivnit trávení volného času venku v domácím prostředí? Odpověď je zahradní houpačka ! Zajímavé houpačky na balkon a do zahrady jsou dekorace, design a pohodlí v jednom! Získejte skutečnou radost v letošním roce a investujte do zajímavého houpačky.

Přečtěte si také: Zahradní altán vždy včas. Jak používat altán v uspořádání zahrady >>

Houpačka na terase - jak se připevňují

Nic nezlepší vaši náladu a nezbaví vaši denní únavu, jako je líný a měkký houpání na houpačce. Nejvhodnější je to zažít na pěstěné terase při západu slunce. Není to božské? Montáž houpačky pro jednu osobu na terasu (vyrobena ze silného materiálu, na silných lanech) není dnes problémem. Pokud není terasa zastřešena, nabízejí výrobci samonosné regály, které jsou řádně profilované a jsou dokonalým "závěsem" pro naši houpačku. Pokud se nad terasou nachází romantická pergola z masivního dřeva, namontovaná na stěnu - houpačka může být volně namontována na jednom ze svých polí. Nezapomeňte posunout upevnění v bezpečné vzdálenosti od oken nebo dveří na terase, abyste si mohli užívat blaženého houpání beze strachu a tlaku.

Viz také: Pavilon a zahradní stan: co koupit? Pro zahradu vybíráme stany a pavilony >>

Podívejte se na zahradní houpačky, které doporučujeme:

Zahradní houpačka ve formě lavice: vintage & recyklace

Houpačka ve formě dřevěné lavice zavěšené na řetězech, která je velmi oblíbená na amerických verandách dřevěných statků na jihu, nabývá nového věku ve věku módy pro recyklaci a vintage atmosféru. Převod dřevěné lavice na houpačku není vůbec obtížný a instalace upevnění na zeď nebo do pevné konstrukce pergoly je možná díky háčkům a kování, které jsou k dispozici v obchodech pro kutily.

Další možností je lavičková verze - houpačky vyrobené z dřevěných palet . Jednoho odpoledne nás vezme jednoduchá pravoúhlá lavice s opěradlem a opěrkami rukou z tohoto módního materiálu. Jakákoli úprava (bělená nebo mořená na barvu dřeva na terase nebo zahradním nábytku) způsobí, že paleta bude houpat nejen praktické sedadlo, ale také atraktivní, integrovanou výzdobu naší terasy. Zakrytí houpačky měkkými polštáři způsobí, že večerní hostina bude velmi atmosférická. Houpačky tohoto typu také napomáhají důvěrnosti a důležitým rodinným rozhovorům. Zeptejte se svých přátel - většina majitelů laviček a houpaček naši práci definitivně potvrdí!

Viz také: Pěkné uspořádání terasy. Nápady na terasu v různých stylech - INSPIRACE, FOTOGRAFIE, GALLERIE >>

Tradiční houpací síť: nejen v zahradě

Houpací sítě jsou v květnu siesta nenahraditelné a odpoledne na čerstvém vzduchu. Co dělat, když ve dvoře nemáte velkou zahradu nebo silné staré stromy? Protože nutnost je matkou vynálezů, producenti také našli odpověď na tuto hrozbu. Stejně jako v případě houpaček pro jednu osobu jsou v tomto vydání k dispozici samonosné rámy, které lze volně nastavit pomocí houpací sítě: na zahradě nebo na terase. Pojďme houpací sítí tak, jak se nám líbí, v závislosti na náladě, počasí nebo účelu. Už nás neomezuje konkrétní pár stromů a pevné umístění v zahradě. Můžeme si odpoledne zdřímnout od shonu domu a večer může být houpací síť dalším místem pro hosty pozvané na grilování. Existuje mnoho možností. Využijte těchto krátkých okamžiků k odpočinku a relaxaci s přáteli, příjemně si užívejte jarní a letní večery - houpačky a houpací sítě zaručují návrat do bezstarostnosti dětí a blažené potěšení z jednoduchého potěšení, které je … houpání :)

Doporučujeme: Květináče na terase, květináče na balkon, aranžování květin v květináčích - INSPIRACE A TIPY >>

Houpačka na terase: měkká nad zemí

Pro snílky a neklidné duchy bude návrhářská verze houpačky návrhem. Jednoduchý houpací design zahradní houpačky na lanech s pohodlnou podporou plátna je verzí pro energické lidi, kteří zůstávají v pohybu i během odpočinku. Zavěšené na dřevěné pergole nad terasou nebo na nezávislém stabilním rámu dodají mladým i poměrně dospělým uživatelům skutečnou zábavu. „Kónická“ verze kolébkové židle (Cocoon) na nezávislém rámu je zase nabídkou pro klidnější lidi, kteří hledají především své místo k odpočinku po dni, kde můžete pohodlně upadnout do měkkého sedáku a jemně houpat zbytečným stresem.

Pro milovníky klasiky na terase a na zahradě bude ratanový houpačka fenomenálním objevem. Dokonalé řešení ve své jednoduchosti - „omlouváme se“ technikou usnadňující život při zachování klasického designu a materiálů. Nábytek z ratanu a přírodních surovin v klasické podobě lze nyní používat moderním a velmi pohodlným způsobem, šitým na míru vašim potřebám.

Viz také: Neobvyklá proměna terasy na uzavřené terase FOTKY >>

Houpačka na balkóně: blažená a pohodlná

Pokud jste milovníkem blaženého stárnutí s knihou na terase ve stylu výpadu, pro vás bude vytvořena stylizovaná zahradní houpačka vyrobená z techno-ratanu v ecru. Neutralita jeho barev umožní jeho integraci do většiny stylů, i když se doporučuje pro moderní a jednoduché zahrady. Díky praktické odstupňované střechě můžete dávkovat množství slunce nebo přístřeší před větrem, aniž byste stoupali z houpačky. Trvanlivost polyuretanového úpletu, ze kterého je vyrobena nábytková základna, zaručuje pohodlnou a rychlou péči o nábytek a jeho pozoruhodnou odolnost vůči měnícím se povětrnostním podmínkám.

Zahradní houpačky, houpací sítě, zahradní nábytek - FOTOGALERIE

Houpací síť na terasu a zahradu

Zahrada a terasa: TOP 5 podivného nábytku na terasu

Houpačka, houpací síť, houpací křeslo, závěsné křeslo: odpočinek doma, na terase, v zahradě

Houpací síť: slunná relaxace na podzimních večerů

Nábytek z palet na balkon a terasu: udělejte to sami!

Kategorie: