Festival Open Flats v Krakově je pozvání k vstupu do světů lidí, které neznáme. Znamená to překročení - zdánlivě - neprůchodného prahu soukromí v bytě nebo domě, poté fascinování objevením něčího interiéru a světa. Tato příležitost bude možná dva květnové víkendy!

Podívejte se na soukromé apartmány v Krakově ve dnech 11. až 12. a 18. až 19. května

Festival Open Apartments 2022-2023 bude možný díky pohostinnosti více než třiceti obyvatel Krakova, kteří během dvou květnových víkendů (11. – 12. A 18. – 19. Května) otevřou dveře svých soukromých bytů, domů a uměleckých studií pro všechny zúčastněné.

Mimo jiné bude otevřena krásně situovaná malířská dílna matky a dcery, jmenovitě Anna Westner-Karpowicz a Katarzyna Karpowicz, eklektický byt architekta Wojciecha Nowaka nebo Willa Spiss, navržený slavným krakovským architektem Adolfem Szyszko-Bohuszem.

Každý z účastníků bude veden svým majitelem nebo designérem, díky čemuž se setkání stane ústředním bodem návštěvy. Open Apartments Festival je událost, která se týká otevírání nejen interiérů, ale také lidí navzájem.

Doprovodné akce

Kromě pohledu dovnitř se v rámci festivalu budete moci zúčastnit procházky na střechách Kazimierze nebo jedinečného koncertu - hudební improvizace inspirované konkrétním interiérem. Kromě toho můžete zanechat svoji značku na sentimentální mapě Krakova, která čeká na účastníky ve festivalovém centru v nájemním domě Szołayski - pobočce Národního muzea na náměstí Szczepański.

Projekt je spolufinancován městem Krakov. Některá místa a doprovodné akce budou předmětem registrace k dispozici několik dní před festivalem. Podrobný program akce se objeví nejpozději týden před festivalem.

Více informací:

www.fomkrakow.pl
Facebook: https://www.facebook.com/festiwalotwartemieszkaniakrakow/
Instagram: https://www.instagram.com/fomkrakow/

Kategorie: