Skládané sítě proti komárům jsou skvělé pro velké zasklení - okna a terasa nebo balkonové dveře

Komáři, vosy, mouchy a další nezvaní hosté - jak se před nimi chránit? Nejlepší je bránit jejich přístupu do bytu. Vhodnou bariérou jsou vhodné kryty oken. Síťované sítě proti komárům ANWIS se vyznačují nejen vynikající funkčností, ale také zajímavým designem. Objevte jejich výhody!

Kdy je síť komárů ANWIS užitečná?

Plisovaná síť proti komárům je perfektním řešením v místech, kde bylo použito velké zasklení dveří, například na terase nebo na terase. Takové řešení je velkou výzvou, pokud jde o výběr správných krytů oken. Modulární design sítě proti komárům se hodí. Lze jej složit do jednoho nebo dvoukřídlého systému. Maximální šířka skládané sítě proti komárům ANWIS je 3, 80 m, zatímco výška je 2, 60 m.

Konstrukce skládaných sítí proti komárům umožňuje optimální využití dostupného prostoru. Vodicí kolejnice posuvná dovnitř nebo na jednu stranu zcela zakrývá skládanou síťovinu v hliníkovém profilu. Zasunutá síť proti komárům tak zabírá málo místa. Kromě toho použití skládací rukojeti umožňuje, aby síť proti komárům fungovala bez problémů. v nakloněných a posuvných dveřích.

Účinná ochrana proti hmyzu

Klíčem je jemná síťovina, která je nepropustnou překážkou pro hmyz. V případě síťky proti komárům ANWIS je síť vyztužena kabely a je vyrobena z vysoce kvalitního PET materiálu. Vyznačuje se vysokou odolností - zejména proti UV záření (norma UNE EN ISO 4892-2-2000).

Příčné vodicí kabely rovnoměrně utahují síť při vysouvání a vysouvání sítě proti komárům a také ji chrání před vysunutím - to je důležité, když je silný vítr. Síť proti komárům je navíc vybavena funkcí nastavení napětí sítě.

Díky malým okům plisovaná síťovina zastaví nejmenší hmyz i nečistoty, aniž by omezila cirkulaci vzduchu. Další ochrana proti nežádoucímu hmyzu je zajištěna pomocí magnetického proužku nebo kartáčového těsnění aplikovaného ve vodicí kolejnici, která tlačí rozšířenou komárovou síť proti profilu.

ANWIS skládaná síť proti komárům

Efektivní montáž a odolnost

Skládané sítě proti komárům lze namontovat na okenní rám, do výklenku okna na zeď nebo na fasádu budovy. Když je síť proti komárům namontována na fasádě nebo ve výklenku okna, je navíc vybavena dveřním rámem. Je třeba poznamenat, že skládané profily moskytiér lze namontovat paralelně s vnějšími roletami .

Konstrukce skládané sítě proti hmyzu je vyrobena z hliníku odolného proti povětrnostním vlivům a kvalitní materiály zaručují trvanlivost produktu. Snadná demontáž pohyblivé části sítě proti komárům umožňuje rychlé odpojení balení a jeho zajištění během mimosezóny.

Užitečné informace: Profily sítě a síťovina by měly být pravidelně udržovány. Díky své konstrukci není čištění skládaných sítí proti komárům problém. Lehký čisticí prostředek a vlhký hadřík je stačí k jejich osvěžení.

Dobrý design

Hliníkové profily proti komárům jsou k dispozici v bílé, hnědé, antracitové, stříbrné anodě a vlastních barvách z palety RAL. Díky tomu konzistentně přizpůsobíme síť proti komárům uspořádání interiéru. Plisovaná síť proti komárům je černá.

Přemýšlíte o potřebách členů domácnosti

Nepochybnou výhodou plisované sítě proti komárům je chybějící příčka oddělující křídlo sítě proti komárům, jakož i spodní vedení, tj. nízkoprahová konstrukce (spodní kolejnice vysoká 4 mm). Toto řešení mimo jiné bariéru odstraňuje pro seniory na invalidním vozíku. Kromě toho tato konstrukce zabraňuje hromadění nečistot. Rovněž je zachována plná funkčnost velkého zasklení.

Lehké a stabilní síťování moskytů a nedostatek viditelných mechanismů je vynikajícím a především bezpečným řešením v místech, kde jsou malé děti.

Kategorie: