Byt ve standardu pro vývojáře

Stav vývojáře bytu, tj. Co? Hodně se říká o něm, ale nikdo dává přesnější definici. Zákazníci kupující nové byty jsou ztraceni v džungli konfliktních informací. Proto představujeme význam pojmu stav vývojáře.

Žádné specifické definice státní developera, což bylo potvrzeno právními předpisy, je velký problém při koupi bytu. Pod názvem „vývojáři stavu“ může zahrnovat jiný význam, a někdy tyto rozdíly jsou velmi velké. Doporučujeme vám je třeba číst ve smlouvě znát standard bydlení nabídl.

Stav vývojáře: význam pojmu

Vývojáři se pomalu vzdalují konceptu „standardu vývojáře“, protože - jak se říká - je spojen s nízkým standardem. Vzácněji se vyskytuje v nabízí slovo „byt“, protože to odrazuje sdružení drahým luxusem. Místo toho se pojmy „něco mezi tím“ násobí; budete mít vždy vidět, co se skrývá pod nimi. Vysoký standard zabezpečení dveří je Class C, skleněné zábradlí, parapety - konglomerát mramoru, dřevěných oken, tichých výtahů, dokončovací práce na stěnách a stropech.

Co lze očekávat od developerské úrovně bydlení?

Úroveň dokončování bytů způsobuje spoustu problémů. Není definována přesnými předpisy. Tento koncept je pracovní zcela volně používají vývojáři k definování základní a nejlevnější verze areálu.

ZKONTROLUJTE také:

Technické uvedení bytu do provozu: část 1 - stěny, podlahy, stropy

Technická přejímka ploché části 2 - okna a dveře

Uvedení do provozu bytového části. 3 - zkontrolujeme instalace

Technická přejímka ploché části 4 - společné prostory

Může se tedy stát, že sleduje řadu investic, narazíme na luxusní byt v developera, který bude profily dřevěných oken a kámen parapety, av dalším místě v developerské stagnace skončit mnohem skromnější - je to jen otázka peněz. Čím více se díváte na konkrétní řešení, včetně více rozdíly v nabídkách mohou vývojáři zasáhly. Například, jsou spojeny s instalatérské práce. Trubky jsou obvykle přivedl na místo, kde bude namontován dřez a umyvadlo, ale to se stává, že developer poskytuje jediný přístup k centrální vertikální, a dále instalace je třeba vytáhnout samostatně a na vlastní náklady.

Stav Developer: Typická řešení

Společná řešení ve vývoji patří: beton nebo cementové podlahy, plastová okna, parapety konglomerátu nebo PVC, bezpečnostní dveře, nelakované omítky. Je to lepší než cemento-vápenná omítka používaná ve starších budovách, neměla by však být zaměňována s povrchovou vrstvou sádry.

Stav Developer: možné standardy

Je třeba pečlivě řiďte pokyny před několika lety. Standardní bydlení developer, ani to základní, neustále zvyšuje: Video Control donedávna byly jen v bytových domech jsou dnes také někdy ve vývoji bytů, jako je klimatizace. Zatímco luxusní byty mají přísné ekologické standardy, nejlepší materiály a velmi pečlivý povrch.

Stav vývojáře: byt na klíč

Až do nedávné doby, většina Poláků závisela na prestižní lokalitě a velkolepé úpravy společných prostor, dávají přednost přijímat nové byty v drsné a zdobí sami. Nyní stále častěji oceňují rozšířené nabídky, kde si mohou vybrat dveře, podlahy, koupelnovou keramiku pro další byt zakoupený na vývojovém trhu. Můžete si koupit byt na klíč v různých standardů. To zvyšuje náklady na stovky dolarů za 1 m²., Ale nemusíte se bát do cíle. Kromě toho je daň z nákupu stavebních materiálů 23 procent a služba poskytovaná vývojářem je pouze 8 procent.

Stav vývojáře: dohody týkající se standardu bydlení

Zkontrolujte, příloh smlouvy, které hovoří o podrobnostech stavu developera bydlení. Popisuje standard bytů a společné části budovy. Podrobnosti přílohy musí popisovat povrchovou úpravu. Uvádí se druh materiálů, jejich třída a vybavení. Najdete zde tyto informace v něm obsažené, jako například:. Zda standard nebude interiérové dveře, bílá montáž. Musí být zaručeno elektrické vybavení, tj. Zásuvky a vypínače. Pozorné čtení a porovnávání dohody je základní způsob, jak vybrat nejvýhodnější nabídku, za správnou cenu.

Standard vývojáře: koupelna

Při první návštěvě nového bytu byste se měli pečlivě podívat na koupelnu. Poznamenejte si umístění otopných těles, která by měla být diskrétní. Zvážit, kam umístit pračku, a zda to bude možné vývoji. Při přemýšlení o budovách je třeba si uvědomit, že některé byty vyžadují plynová kamna a byt by měl umožnit, aby zařízení bylo „skryto“ na méně viditelném místě. Velmi důležitým prvkem v koupelně je zkontrolovat u vývojáře, zda se nám podaří vyměnit sprchový kout za vanu a naopak. To je zvláště důležité, pokud jste ve fázi nákupu ještě nejsou určené, co tvoří vana nakonec zvolí. Je také vhodné věnovat pozornost výhodám oken koupelen. Zvláště ocení velké rodiny, ve kterých je koupelna používána ráno a večer všemi členy domácnosti. Toto dodatečné větrání zajistí řádné větrání místnosti, zatímco standardní systémy přívodu výfukových plynů nemohou zajistit dostatečnou cirkulaci vzduchu, když se čtyři nebo více lidí sprchuje jeden po druhém.

Standardní developer a uspořádání skříně

Výběr a posouzení bytu z hlediska možnosti zařídit jej podle vašich preferencí, na rozdíl od vzhledu, to není jednoduchá záležitost. Pro lidi, kteří takové nákupy dělají poprvé, nemusí být vize prázdných stěn nebo vizualizace architektů smysluplná nebo dokonce zavádějící. Jak se dívat na nové byty pro svých představ? Co je třeba hledat a kdy zůstat bdělý?

Vnitřní infrastruktura

V případě, že máme zájem o mezonetový byt, vyplatí se věnovat pozornost tomu, kde vývojář poskytl prostor pro schody. Stává se také, že již postaven. V druhém případě musíme počítat s omezenými možnostmi uspořádání, abychom si vybrali obklad k pokrytí hotových schodů. Pokud nám vývojář nechal volnou ruku ohledně tohoto prvku bytu, budeme si moci vybrat jakýkoli model, který se nám bude líbit. Nic se nestane i ve způsobu několika let by nahradila po schodech na straně druhé.

Pozoruje nový byt by měl mít na paměti své osobní potřeby a očekávání. Pokud potřebujeme velký šatník nebo dokonce šatník, uvidíme, jestli pro to najdeme správné místo. Kromě toho zkontrolujeme výšku stropu. Myslím, že dnes jsou zřídka nižší byty, ale vždy stojí za to si uvědomit, že obecně uznávaný standard je min. 2, 65 m na výšku.

Zařídíme nový byt: s jakým nábytkem začít?

Klamavé úspory

Co je velmi důležité - je popsáno standardní nemusí nutně znamenat mnohem vyšší cenu. Máme právo požadovat, aby náš vývojář poskytoval kvalitní služby. Kromě toho existuje riziko, že ušetřené peníze na levnější bytě pak budeme muset vynaložit na pozměňovací návrhy, bez nichž bydlení zařízení podle svého gusta nebude možné. Nebo - ještě horší - budeme odsouzeni do bytu v interiéru, který se nám prostě nebude líbit.

Uspořádání studia nebo úspěch projektu v malém bytě

Interiérový design malý byt v Pulawy

Skandinávský styl v bytě známého polského blogera

Kategorie: