Joanna vždy věděla, co se jí líbí. - Všechno se točilo kolem nabílené béžové, olivy, pastely a pařížských modrých a šedých odstínů a také lesklých krystalů a skla - říká.

Je možné kombinovat vize domu v přírodě a domu ve městě, dekor inspirovaný francouzskými a anglickými interiéry s přirozeností a jednoduchostí a vášní pro cestování? Dům Joanna a Jaceka je důkazem, že to funguje!

Rozhodnutí o koupi tohoto a nikoliv jiného bytu bylo zapečetěno jeho jménem - Costa del Sol. Snem Joanna a Jaceka je trvale se stěhovat do Španělska! A tady jste: našli svůj kus v Gdyni! Kromě toho toto místo spojovalo touhu jeho manželky žít v rušném městě a jejího manžela, skrýt se za jeho hranicemi. Kopec v Gdyni, vzdálený od shonu ulice a koupal se v zeleni, jim poskytoval pohodlí. A toto jméno! Už žijí ve svém malém Španělsku …

Umění kompromisu

Pán domu se rozhodl, že výzdoba je věcí ženy, a nechal ji své ženě. Poznamenal však, že by to mělo být praktické a pohodlné. - No … pro mě to neznamenalo vždy praktické a pohodlné - Joanna se směje - ale snažil jsem se dělat svou práci. Dohodli jsme se na jedné věci: v obývacím pokoji by měl být krb. Manžel chtěl to nejjednodušší. Vtipkoval, že bude péct klobásy nad ohněm. Snil jsem o rafinovaném francouzském krbu. Protože jsem si uvědomil, že se nedokážu vyrovnat se smířením, požádal jsem o pomoc architekty Beaty Kozieradzky a Andrzeje Boguckiho (Conceptstudio.pl) . Zpočátku navrhovali krb s velkým krbem (něco pro Jacka), ale ve stylovém travertinovém pouzdře (něco pro mě). Líbilo se mi to a začali jsme zařídit celý dům!

Přirozené volby

Joanna vždy věděla, co se jí líbí. - Všechno se točilo kolem nabílené béžové, olivy, pastely a pařížských modrých a šedých odstínů a také lesklých krystalů a skla - říká. - Jsem s výsledkem spokojený a překvapivě i můj manžel. Je to elegantní a útulné, a to jsem měl na mysli.

Kategorie: