Hole nebo kousky provázku přinesené z procházky mohou vytvořit malý dekorativní přívěsek, který se používá k připojování fotografií.

Fotorámeček nebo držák, ozdobné přívěsky nebo možná originální cestovní lampa … Chybí nám nápady, jak vykouzlit ozdobné bytové doplňky od oblíbených suvenýrů z malých i velkých cest. Od skořápek shromážděných na pláži nebo hrstky autobusů po mapy a složky - použijeme vše! A podíváme se na planetu čerstvým okem.

Jsme rádi, že můžeme přinést řadu malých věcí z cestování. Co? Dokonce i skořápky shromážděné na pláži. Kameny a hole broušené mořskými vlnami. Ale také jízdenky na veřejnou dopravu z různých dopravních prostředků z někdy nejvzdálenějších konců světa, někdy v jiné abecedě než latině, z našeho pohledu tak půvabně exotické. A samozřejmě mapy, letáky a složky z navštívených míst.

Po návratu domů tyto věci často skončí v krabici nebo zásuvce, odkud je jen zřídka vytáhneme. A mohlo by to být jiné - tolik je potřeba potěšit oči každý den, připomenout vám ty nejkrásnější okamžiky minulých výletů a slibovat neméně nádherné další.

Moderní složení mušlí za sklem, fotorámeček zdobený lístky, držák na fotografie z kamenů nebo tyčinek na pláži, stejně jako odstíny lamp pro skutečného cestovatele (a ve dvou variantách!) Jsou nápady, které si nevzpomínají na cestování zmizet v paměti!

Podívejte se na další inspirující galerie s dovolenou na pozadí:

Rekreační byt

Design interiéru: z lásky k cestování VIZUALIZACE

Fototapeta na zdi: vzpomínky na dovolenou v interiéru

Dovolená relaxace V centru města

Autor: Magida86

Prázdninové suvenýry: jak udržet léto déle?

Kategorie: