Uspořádání malé koupelny nemusí být nudné. Představujeme design koupelny, ve kterém vládne filmová a hudební atmosféra, spolu s odhadem - zkontrolujte, kolik stojí uspořádání jedinečných koupelen! Někdy stojí za to dopřát si trochu šílenství a představit individuální dotek do interiéru koupelny, který určí jeho jedinečnost.

Malá koupelna je velká výzva. Zajímá vás, jak zařídit malou koupelnu, aby byla pohodlná, hezká a efektivní? Představujeme design koupelny 6 m2 od skutečného bytu. V malém interiéru musíme dovedně naplánovat uspořádání zařízení tak, aby nepřekonalo interiér. Jak zařídit malou koupelnu tak, aby byla funkční a zároveň velmi originální? Návrháři z ateliéru Qbik Design odpovídají za design koupelny o velikosti 6 m2. Prohlédněte si fotografie koupelny, ve které je v popředí uspořádáno zajímavé nástěnné dekorace ve sprše.

Design koupelny: zajímavá dekorace na zeď

Dekorace sprchových stěn, která byla navržena jako malá galerie plakátů, přichází do popředí v koupelnovém designu podle studia Qbik Design. Nástěnná dekorace v koupelně byla vybrána podle klíče hudebního filmu a zároveň odrážela vášeň majitelů. Plakáty byly vytištěny na dvou listech fólie, která byla poté nalepena na spodní stranu skla. Alternativou k ozdobení zdi koupelny byl tisk na sklo, což je o něco dražší, ale ideální pro lidi, kteří ocení originalitu a chtějí dát svým obytným interiérům skutečně individuální charakter.

Design koupelny: tisk na sklo

Designéři z ateliéru Qbik Design: Tisk na sklo je skvělým řešením pro lidi, kteří oceňují originalitu v designu interiéru. Sklo s vybraným motivem v designu koupelny bude skvělé nejen jako alternativa k tradičním obkladům, ale může být také použito jinými způsoby, například jako sprchová zástěna. To, co na tom bude, závisí zcela na naší fantazii. Může se jednat o fotografii zakoupenou ve fotobance, ale také o fotografii z domácího alba. Musíme si však uvědomit, že v závislosti na formátu plánovaného tisku by fotografie měla mít odpovídající rozlišení.

Malá koupelna uspořádání

Galerii plakátů na stěně sprchy doplňují také černobílé fotografie zdobící interiér koupelny, které visely v černém vybrání nad záchodem. Zajímavým řešením při uspořádání malé koupelny je také použití starožitné dřevěné skříňky jako základny dřezu. Díky tomu designér malá koupelna zaujme trochu retro atmosféry. V malé koupelně s prostorem 6 m2 bylo schopno oddělit velkou sprchovou zónu, která byla označena za skleněnou tabulí sahající až ke stropu. V designu koupelny je koupací zóna uzavřena stěnou, která skrývá komínovou komín a skříňku, pod níž jsou navrženy podnosy pro kočky. Uspořádání malé koupelny je uzavřeno kostkovanými dlaždicemi na podlaze a zkosenými dlaždicemi na zdi.

Uspořádání malé koupelny: odhad nákladů

PuraVida, umyvadlo Duravit - 1600 PLN
Záchodová mísa Meridian-N Compacto, Roca - 1100 PLN
Meridian-N Loftový závěsný bidet, Roca - 580 PLN
Bimax, Tres podomítkový mixér - 900 PLN
Bimax, sprchová sada Tres - 2230 PLN
Bimax, bidetový kohoutek Tres - 700 PLN
Sprchové sklo, mayron.pl - 2400 PLN
Kabina, mayron.pl - 1200 PLN
Zrcadlo, mayron.pl - 600 PLN
Truhlářství, Fernix - 700 PLN
Komoda, Allegro - 800 PLN
Dlaždice Pura Diamante, Fab Ceramiche - 3060 PLN
Desky Jolly Negro a Blanco, Grespania - 600 zlotých
zrcadlové osvětlení, IKEA - PLN 150

Odhad nákladů - zařízení koupelny 6 m2 uvedené na obrázcích stojí 16 620 PLN.

Unikátní výzdobou malé koupelny je zeď ve sprše. Výzdoba byla vybrána podle hudební a filmové klávesy a zároveň odrážela vášeň majitelů. Plakáty byly vytištěny na dvou listech fólie a uvízly pod sklem.

Kategorie: