Varšavští architekti oceněni v Paříži

Interiérové designové studio Mood Works bylo oceněno v mezinárodní soutěži DNA Paris Design. Karina Snuszka a Dorota Kuć získali dvě ceny.

Designéři Mood Works jsou známí svou originální paletou barev a jedinečnou schopností vpletet umělecká díla do interiérové textilie. Jejich talent si všimla porota soutěže DNA Paris Design, která představila dva projekty Mood Works - "Collector's Apartment" a interiér rezidence Ostrów. Prvním je luxusní byt ve varšavském činžovním domě, který přežil z druhé světové války. Byt byl plný děl současného polského umění a globálního designu. Návrháři zrekonstruovali původní parketové podlahy, dveře, okna a štuky a zároveň se snažili minimálně narušit původní uspořádání pokojů. Druhá implementace je inspirována přírodou obklopující dům. Klíčovou roli v něm hrají přírodní materiály, barvy a světlo. Interiéry volně pronikají a atmosféru tlumené elegance vnímají všechny smysly.
Mood Works je varšavské studio designu interiéru vytvořené Karinou Snuszkou a Dorotou Kuć. Jejich portfolio zahrnuje projekty rezidencí a bytů, design butiků a kanceláře největších polských a mezinárodních korporací.

Varšavští architekti oceněni v Paříži

Autor: afijolek

Kategorie: