Srdce interiéru domu 300 m2 je šedá kuchyň s obývacím pokojem. Na okraji místnosti je kuchyňský ostrov Corian. Uspořádání kuchyně a obývacího pokoje vdechuje klid a je příznivé pro rodinný život. Krásné dokončovací materiály vytvářejí dobrou základnu v designu interiéru domu.

Interiéry jednopatrového domu v oblasti Na půdoryse je rozloženo 300 m2. Obytná část se spojuje s terasou a zahradou. Šedá kuchyně s obývacím pokojem vytváří pohodlný, prostorný a teplý obývací pokoj. Monochromatický základ interiérového designu domu tvoří šedá mořená dubová podlaha, rámy grafitových oken, antracitové závěsy a široké skříňové parapety, kde můžete ležet na slunci. Kromě toho, šedé stěny v kuchyni v kombinaci s obývacím pokojem.

Šedá barva a design interiéru domů

Všechny trvalé prvky interiéru domu byly navrženy majitelem. Mají minimalistický, obdélníkový tvar, bez úchytů (např. Dubová dýhovaná kuchyně). Ale základna, jak víte, vyžaduje nástavbu. Majitel chtěl moderní, ale přátelský a teplý interiér. Ten, který dá barvu lidem a vybavení. V designu interiéru není dostatek barev. V obývacím pokoji je teplé dřevo kulatého stolu podepřené na hlavni-nohou zvýrazněno obří lampou, která vypadá, jako by byla vyrobena z hlíny. Ženskou přímost v sedacím koutku přidávají do interiéru obývacího pokoje „horké“ akty od Tomasze Standy. Zahřívají se i černý žulový krb. Rozmanitost židlí kolem stolu mu dává hloupost. Bílé svícny jsou zase hravou dekonstrukcí stojící lampy se zahnutými nohami, která byla rozpůlená. Téměř každý pohyblivý kus nábytku má značkový háček.

Uspořádání kuchyně a obývacího pokoje

Na hranici dvou místností byl umístěn kuchyňský ostrov . Budovy v kuchyni byly vyrobeny na zakázku podle návrhu autora. Srdcem domu je centrálně umístěná kuchyň propojená s obývacím pokojem, otevírací křídla, dýhovaná dubem. Majitelé mají rádi vaření, proto se rozhodli pro takový design interiéru domu. Uprostřed interiéru domu je část omotaná kolem světlometů (AquaForm) šedý kuchyňský ostrov vyrobený z korianu „s pepřem“ a vícepólová kuchyňská skříň z dubové dýhy (původní návrh budovy). Relaxaci ve vodorovné poloze u konferenčního stolku (SML Concept; DUKA mísa) zajišťuje pohovka a koberec NAP (Designers Guild / design by Christian Lacroix). Kuchyňský ostrov vyrobený z korianu, který nechce být viditelný v barvě nebo tvaru. Umyvadlo je pouze vybráním, kapuce sahá od pracovní desky. Toto je hlavní komunikační cesta v domě. Svítí keramickými lampami ("Ali & Baba" / Karman). Turistické a cyklistické trasy doma lze odříznout posuvnými skleněnými dveřmi .

Kategorie: