Bio krb přinese teplo do boho stylu, také v bytě v bloku.

Pohled na hořící oheň v krbu evokuje pouze pozitivní obrazy - vzpomínka na léto strávené v domě v Masurii, myšlenka na zimní lyžování, sen o životě v luxusu. V bytě v bloku je nyní k dispozici i luxus krbů. Díky bio krby.

Sen o výjimečném teple živého ohně ve vašem vlastním bytě lze splnit mnoha způsoby. Nejklasičtější je samozřejmě konstrukce krbu, ale je nejlepší o tom přemýšlet ve fázi navrhování domu nebo bytu nebo rozsáhlejší renovace. Řešení, které nevyžaduje tolik práce, ale pouze přístup k kouřovodu zdarma, jsou velká volně stojící kamna, tj. Kozy. A co dělat, když takový kabel nemáme? Odpověď je jednoduchá - stačí si vybrat ten správný bio krb.

Biokrb můžete mít kdekoli budete chtít. V obývacím pokoji, ložnici nebo možná v koupelně - která se promění ve stylovou koupelnu. Jednou z největších výhod bio krbu je to, že nevydávají žádné škodlivé látky. Jsou poháněny bioethanolem, tj. Kapalným palivem na bázi ethylalkoholu. Spalování této látky produkuje pouze vodní páru a oxid uhličitý, jehož množství je tak malé, že neohrožuje zdraví, a ještě více lidského života. Neexistují žádné výpary nebo prach, o kterých se dnes v souvislosti s smogem hodně mluví. Proto lze biokrb umístit do kterékoli normálně větrané místnosti. Potvrzují to příslušné certifikáty - stojí za to je hledat na samotných biokrbech, obalech bioetanolu a kupovat pouze biopaliva nejvyšší kvality pro biokrby.

A co víc, bio krby jsou velmi mobilní . Samozřejmě mohou být trvale namontovány na zeď, v obývacím pokoji, kuchyňském ostrově nebo na jakémkoli jiném místě. Největší z nich jsou obvykle uspořádány trvale kvůli svým rozměrům. Kromě nich však existují i malé přenosné modely - tzv stolní biokrby vyrobené ve formě například keramické misky, skleněného válce nebo minimalistického provedení se dvěma tabulemi, mezi nimiž se hrají plameny.

GALINA biofireplace stolní oheň plameny, které hrají mezi dvěma tabulemi. Malé zařízení lze snadno přesunout na libovolné místo.

Další výhodou je, že ke skladování paliva nepotřebujete prostor. V případě biokrbů stačí doplnit nádobu na kapalné palivo tak, aby kdykoli zvolíme, oheň začne znovu.

Bio krby si vážíme především kvůli jejich dekorativním vlastnostem. Je však třeba si uvědomit, že model správně vybraný pro typ a velikost místnosti může také sloužit jako další zdroj tepla. Oheň z biokrbu může zvýšit teplotu v interiéru až o několik stupňů a v zimě může zahřát středně velký obývací pokoj.

Kategorie: