Anita by education byla restaurátorem architektonických prvků. O interiéru byla vždy nadšená.

Může být bytový dům vyzdoben v newyorském stylu? Zní to docela neuvěřitelně, ale pro Anitu z Ostrów Wielkopolski nic není nemožné

Sundejte zdi. Pohyblivé zásuvky a osvětlení. Omítání, malování, tapetování. Navíc, dvě hřiště do obchodu IKEA vzdáleného 120 km. Jak dlouho může trvat důkladná renovace 72 metrového bytu? Damian a Anita, které byly sedm měsíců těhotné, potřebovaly pouze čtyři dny. Pracovali 24 hodin denně s pomocí rodiny. Přistěhovali se k Damianovým narozeninám. Když dorazili první hosté, vyvrtl pán domu poslední díru ve zdi, aby v každém okamžiku připevnil věšák na kabát. Když o tom dnes přemýšlejí, nevěří, že uspěli.

Jako bouře

Anita je jako tornádo. Od stěhování uplynuly čtyři roky a interiér bytu není nic jako ten, který tu měli na začátku společně. Tvář obývacího pokoje se úplně změnila, nábytek a obklady byly v kuchyni přelakovány. - Pokud naše manželství tyto změny přežilo, vím, že všechno přežije! - říká s úsměvem paní domu. A s odzbrojující upřímností dodává, že po roce se výzdoba ve světě prostě nudí a ona ji doslova potřebuje změnit. Skutečnost, že mnoho věcí, které může udělat sama, jí pomáhá realizovat její plány.

Vzdělávací mise

Ve svém volném čase Anita provozuje profil designu interiéru na Instagramu (@ love_my_home_1989). Sdílí svou lásku k newyorským stylům a hamptonům, navrhuje zajímavá řešení, ukazuje zákulisí změn v jeho domě. S uspokojením si všiml, jak se pozorovatelé inspirovaní jejím jednáním pokoušejí malovat skříně nebo opravovat štuk. - Pro mnoho lidí se zdá, že je třeba, aby si tapetu položil profesionál, a ve skutečnosti stačí trochu touhy a jedno odpoledne zdarma.

Kategorie: