Sinter vaření. Hořáky lze instalovat přímo na pracovní desku, pokud jsou zcela odolné proti vodě a ohni, jako je například Dekton "Kelya". Za hořáky za hořáky je výtah na pracovní desce. Kuchyně "Maxima 2.2", Cesar.

Plyn nebo indukce - ti, kteří si mohou vybrat, čelí skutečnému dilematu, protože oba typy varných desek mají nesporné výhody. Technologie, které se neustále zlepšují, navíc neusnadňují rozhodování.

Pokud v budově není plynové zařízení, je volba uložena samostatně, protože indukční varná deska s účinností přesahuje jiné typy elektrických varných desek - vaří mnohem rychleji a spotřebovává méně elektřiny. Je také nejbezpečnější, protože jeho povrch se neohřívá tolik jako tradiční elektrický sporák (teplo se nevytváří v topném poli, ale ve spodní části misky) a mnohem rychleji se ochladí. Neexistuje ani otevřený plamen nebo plyn, který by mohl uniknout.

Více o výhodách a nevýhodách indukčních a plynových varných desek si můžete přečíst v květnovém čísle Good Interior!

Dobrý interiér

Doporučujeme vám, abyste se vydali na naši stezku - někde daleko, když představujeme vynikající příklady světové architektury nebo blízko Polska, plné dosud neobjevených rohů. V rubrice „Lidé, vášně, místa“ počínaje tímto číslem označujeme směr, který stojí za to se vydat - Roztocze …

Kupte poslední číslo

Kategorie: